Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 23. prosince 2020 13:54

Mha

Offline Sweet Potato
Avatar
40102 příspěvků moje polička 23. prosince 2020 14:45

Pinot Noir Z vynášení tříděného odpadu se stává akčí film. Jedu kolem kontejnerů, přibrzdím, nakouknu - je tam místo! Okamžitě volám domů, vyhlašuji červený poplach! Rodina zahazuje počítače, knihy, perníky a startuje. Jde o každou minutu. Kam se hrabe Kobra 11!

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 23. prosince 2020 14:47

Pinot Noir u nás kontejnery na sklo plné bývají tak nějak konstatně, stejně jako ty na plechovky:)

Offline MPLee
Avatar
3033 příspěvků moje polička 23. prosince 2020 15:12

Tak u nás taky covid taky  Ideální dárek k Vánocům, 2 týdny před porodem

Online continuity
Avatar
42641 příspěvků moje polička 23. prosince 2020 15:21

MPLee a jeje, držím palce ať si do porodu v pohodě. 

Offline Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 23. prosince 2020 15:28

Sweet Potato takhle akční to je u nás s papírem a plasty. Ale že se přidá i sklo, to jsem nečekala. Značně mi to zkomplikuje život. Považovala jsem ten bílozelený kontejner tak nějak za svůj

Offline MPLee
Avatar
3033 příspěvků moje polička 23. prosince 2020 15:28

continuity Díky. Zatím máme jen doma udělané antigenní testy, manžel +, já negativní, ale odebírala jsem se sama. Příznaky máme oba, naštěstí jsme hned sehnali žádanky a máme po PCR... Tak snad přijdou výsledky co nejdřív a proběhne to bez komplikací. Takhle jsem si posledních pár bezdětných dní nepředstavovala

Online continuity
Avatar
42641 příspěvků moje polička 23. prosince 2020 15:35

MPLee ty antigenní jsou napytel. Ať vám pošlou vysledky rychle.

já mám jakési příznaky, ale zatím jsem negativní, ale jak se to vyviji, řekla bych že další test už negativní nebude. 

Offline MPLee
Avatar
3033 příspěvků moje polička 23. prosince 2020 15:38

@continuity Na pytel jsou, ale lepší než nic. jako samoplátci už jsme byli 3x, když jsme měli kontakt a hygiena se na nás vykašlala. Takže znovu platit 4000 se nám nechtělo. Obávám se, že falešně pozitivní ale ten test neni, spíš ten můj je falešně negativní...

Online continuity
Avatar
42641 příspěvků moje polička 23. prosince 2020 15:41

MPLee no tak jsem to myslela, že spíš budeš pozitivní i ty, než muž negativní. 

Nás teda s příznaky bez řečí poslaly obě obvodacky. Teď bych ještě potřebovala test pro děti, ale musí zavolat ta hygiena.

Offline Sweet Potato
Avatar
40102 příspěvků moje polička 23. prosince 2020 15:53

Pinot Noir Zrovna dnes si mi stěžovala kamarádka, že děti jrozně rády vyhazují sklo, jak to hezky křápne. To už se prý dlouho nestalo.

Nejvíc mne štvou ti pitomci, co navrší u kontejneru hromady krabic a papíru a ten tam pěkně rozmokne

Offline Garfie
Avatar
28417 příspěvků moje polička 23. prosince 2020 15:56

continuity Na testy ti deti posle jejich doktor, staci, ze vy jste pozitivni. 

Jinak ja byla vcera na caj s kamaradkou, hodinka venku na terase, pohodicka...a dneska mi vola, ze v noci mela zimnici, rano zasla na testy a je potitivni :-/

Offline Karja
Avatar
44423 příspěvků moje polička 23. prosince 2020 15:56

MPLee Ty jo drzim palce, at vam nic extra neni. A odpocivej;-)

Offline Catherinne
Avatar
10782 příspěvků moje polička 23. prosince 2020 16:26

jinx Ginger whiskas děkuju

Offline Catherinne
Avatar
10782 příspěvků moje polička 23. prosince 2020 16:27

MPLee ajajaj, tak ať je všechno v pořádku 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 23. prosince 2020 16:58

MPLee no pěkný dáreček takhle na závěr těhotenství. Ať máte lehký průběh a jste brzy v pořádku. 

Offline MPLee
Avatar
3033 příspěvků moje polička 23. prosince 2020 17:30

Děkuju všem. Já se nijak extra špatně necítím, mám ucpané dutiny, bolí mě v krku a trochu hlava. Unavená jsem dost, ale to jsem přičítala těhotenství. Začínám teda kašlat a muž přestává cítit. Mimo Vánoce bychom asi na testy nešli, sedíme doma poctivě od října, ale čekala nás zítra návštěva, tak jsme si pro jistotu testy udělali. Jen jsem zvědavá, jak mám teď řešit kontroly kvůli miminu. Zkusím se v pondělí dovolat na gynekologii a případně do porodnice, snad mě někde vezmou. 
A záhadou je, kde jsme to vzali. Jsme poctivě doma, nákupy od Rohlíku přebírám bezkontaktně, do obchodů nelezu, návštevy nemáme, muž do práce běhá aby nelezl do mhd a potkává se tam jen s kolegou, co covid prodělal před měsícem. Jediné, co mě napadá je právě porodnice. Minulý týden jsem tam byla na kontrole a čekala jsem přes 2 hodiny v plné čekárně. Měla jsem ale respirátor, bez něj mezi lidi nechodím vůbec

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 23. prosince 2020 17:42

MPLee moc ti preju at je vse brzy v poradku.

Offline barbucha blogger
Avatar
35597 příspěvků moje polička 23. prosince 2020 19:54

Tak jsem z rozežranosti a nedostatku jiný činnosti kromě přípravy salátu, řízků a ryb ještě začla nakládat hermelíny. Samozřejmě, anžto milostpán má snad jedinej koníček, a to neustálý ostření nožů, jsem si pěkně zakrojila do levýho ukazováčku. Při krájení feferonek.

Pomineme-li skutečnost, že to byla (slovy Betty McD) libůstka, kterou jen náhodou přehlédl markýz de Sade... tak jsem si po obvázání řečeného prstu (neboť krev stříkala proudem) uvědomila, že je to ten jedinej, na kterej mam nastavený odemykání mobilu.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 23. prosince 2020 20:08

barbucha Achich ouvej, tenhle koníček má můj muž také. Zmíní se mi o naostření až když slyší z kuchyně.... a..... a......

Tlapkala bych, ale nechci se umazat od krve