Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Karja
Avatar
44423 příspěvků moje polička 23. prosince 2020 09:58

Jo, hlavne ja jsem tym nastydnuti, ze je vsechno z prochladnuti:-D. Nevyvracejte mi to prosim, sila myslenky je zazrak!

Ale! Desne me boli hlava a zuby...Myslite, ze boli spis hlava od zubu nebo zuby od hlavy. Boli me hlavne spanek, tam mi uplne tepe, nemuzu se bezbolestne anI ohnout, ale ty zuby na te strane taky citim. Ty vogo, se snad na tu vanocni Prahu nepojedu podivat, na zubni pohotovost na Karlak:-D. 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 23. prosince 2020 10:00

Karja ja kdyz mam migrenu tak mi boli zuby od hlavy.Tlapkam,je to strasny.

Offline Karja
Avatar
44423 příspěvků moje polička 23. prosince 2020 10:02

Zarinya Ja doufam, ze jsou to zuby od hlavy. Protoze me zacala bolet cela ta strana po nedelni prochazce venku a nejak to mrcha nechce pustit.....

Online Kokoska
Avatar
34634 příspěvků moje polička 23. prosince 2020 10:03

Karja taky bych rekla zuby od hlavy. Kdyz jsem nastydla a mam zalehly dutiny, boli me vzdycky pul huby.

Offline Karja
Avatar
44423 příspěvků moje polička 23. prosince 2020 10:07

Kokoska Supeer!:-D

A jeste jedna dalsi stiznoat! Sambo ztratil klice od auta, jenze ty nahradni ma prece nekde ulozene, jen nevi kde, uz rok! Takze on to necha vysumet, ze nekde vyplujou, to stoprocentne vyplujou, ale az po tom, co mi na svatky zabere auto k prarodicum a ja tu zase zustanu jak v karantene, hrozne jsem se tesila, ze si to tentokrat udelam jiny, zadny uklidy, ale pojedu s malou dcerkou nekam na vylet, dokoupim konecne chybejici veci do domacnosti..... A neni to poprvy, co kvuli jeho liknavosti nemam auto.

Online andulka01
Avatar
12780 příspěvků moje polička 23. prosince 2020 10:15

Karja Promin, ale ať jede mladej pan vlakem. Ztratil klíče, nehledá, smolík prostě. Přece té nemůže nechat s detma na vsi bez auta

Online andulka01
Avatar
12780 příspěvků moje polička 23. prosince 2020 10:15

Karja Promin, ale ať jede mladej pan vlakem. Ztratil klíče, nehledá, smolík prostě. Přece té nemůže nechat s detma na vsi bez auta

Offline Catherinne
Avatar
10782 příspěvků moje polička 23. prosince 2020 10:18

Tak sedíme a čekáme na mamografu. To fakt den před Vánoci chceš...

Offline 999
Avatar
19689 příspěvků moje polička 23. prosince 2020 10:36

Catherinne Držím palce, ať je to dobrý .

Offline rasaNori
Avatar
8821 příspěvků moje polička 23. prosince 2020 10:45

Catherinne jezisi tak moc drzim palce at je to dobry

Karja my ted meli tranzita i male auto v servisu, zbyl tu jen cestar, a malem jsme se o neho s muzem poprali. To je desny jak jsem si zvykla ze mam auto porad k dispozici

Offline Karja
Avatar
44423 příspěvků moje polička 23. prosince 2020 11:03

andulka01 On pojede s tou starsi dcerou. No bud to bekde vypluje nebo zacnu teda JA intenzivne hledat. Ja s tou malou ,,muzu,, byt bez auta, ale nechci!

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 23. prosince 2020 11:39

Catherinne takisto držím silno palce

Offline Karja
Avatar
44423 příspěvků moje polička 23. prosince 2020 11:41

Catherinne Urcite to bude dobry! Ten zanet prsni zlazy se vyloucil? Kdyz to bude nejaka prkotina, urcite nam napis. Drzim palce, at atb ci par ibuprofenu to spravi.

Offline Karja
Avatar
44423 příspěvků moje polička 23. prosince 2020 11:42

rasaNori Jj a ted kdyz ti v nem treba chybi sedacka:-D:-D Uz proto budu mit radsi vsechno dvakrat, to vajicko na to clovek nejak myslel, ale ty vetsi sedacky, co navic vypadaji stejne, v tom je proste chaos, kde ktera je;-)

Offline Catherinne
Avatar
10782 příspěvků moje polička 23. prosince 2020 11:58

999 rasaNori paktofonika Karja 

Jste holky zlatý. Zánět tam je, dvou cyst, antibiotika dostala, kontrola 4.1. Tak snad dobrý, protože by to mohlo být mnohem horší. 

Včera jsem půl odpoledne telefonovala a vecpala ji k moji obvodní na registraci  a vyšetření,  její je nefungující, dneska jsem jim tam jako poděkování přitáhla půlku kadeřnictví, koupila jsem vánočku, věci na salát, konzervy kočkám a teď mám nohy nahoře a kafe před sebou. Supermen hadr...

Ale v jednu jdu na řasy

A od 27.12 jsme zase zavřený

Achjo

Offline Karja
Avatar
44423 příspěvků moje polička 23. prosince 2020 12:00

Catherinne Tak to by mohlo byt dobry, ze dobere atb a bude mit zas klid! Tak klidne Vanoce! 

Offline Catherinne
Avatar
10782 příspěvků moje polička 23. prosince 2020 12:01

Karja určitě to bude dobrý

Krásné Vánoce i Tobě a VŠEM TADY!!

Offline SunEclipse
Avatar
3463 příspěvků moje polička 23. prosince 2020 12:03

Karja at jede vlakem i se starší , pro malou to bude zážitek

Offline Catherinne
Avatar
10782 příspěvků moje polička 23. prosince 2020 12:04

Jo a zítra můžu jít po měsíci a půl běhat

Třikrát HURÁ!

Ale to je do jiného vlákna 

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 23. prosince 2020 12:08

Catherinne

At ti to dobre beha!