Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 23. prosince 2020 23:01

dynda může to bolet. Mě někdy pomůže si vzít něco na imunitu, než to propukne.

Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 23. prosince 2020 23:02

rasaNori Přímo nad hrnkem? To jsi celkem statečná .

Jitka77 To je pravda, řez byl krásný, jak od skalpelu .

Offline continuity
Avatar
42641 příspěvků moje polička 23. prosince 2020 23:19

dynda bolí to, trpím na to hodně. Stačí si i vypláchnout nekolikrat pusu něčím desinfekčním: Listerin, Parodontax, Tantum Verde, Šalvěj. 

Offline MPLee
Avatar
3033 příspěvků moje polička 23. prosince 2020 23:26

viktorka_od splavu Evaeva continuity Tak u nás by to teoreticky šlo, dokonce to tak manžel naruchlo udělal, dokud jsme neměli výsledek. Měl hrůzu a výčitky, že by mě nakazil a radši se izoloval. Ale mě to teda štvalo neskutečně, že je nám oboum nic moc a jsme každý zavřený jinde. 10 dní bych to nevydržela. A v malém bytě nebo s dětma to podle mě nejde vůbec. 

Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 23. prosince 2020 23:46

continuity 

Díky, šalvěj jsem už žvýkala, dám si ještě tantum verde a vypláchnu listerinem.

Offline continuity
Avatar
42641 příspěvků moje polička 23. prosince 2020 23:49

dynda spíš než to splácat vše dohromady, je potřeba to párkrát zopakovat. Před spaním a už nevyplachovat a pak ráno a během dne. 

Online Myrtila
Avatar
5260 příspěvků moje polička 24. prosince 2020 12:21

MPLee Kdyz zminujes tu porodnici, tak sice az pri pobytu tam, ale prislo mi, ze jestli se clovek ma nekde nakazit, tak tam. Ale zase nevim, jak to lip udelat. Protoze asi jak je tam hodne vytopeno, a asi jak je clovek po tom porodu, nebo cisari, nejen ja jsem mela problem to tam s rouskou nebo respiratorem udychat. Takze na pokoji jsme byly tri a byly jsme tam bez cehokoli, a kdyz jsem sla kojit do kojiciho pokoje, kde nas matek bylo v tu dobu vic, treba i sedm, osm, tak jsme vsechny mely rousku aspon pod nosem. A krome jedne sestry to teda nikdo ani nekomentoval, asi bylo videt, ze jsme rady, ze zijem. 

Offline 711990
Avatar
18311 příspěvků moje polička 24. prosince 2020 12:29

Myrtila husty, co je kojici pokoj?

Online Myrtila
Avatar
5260 příspěvků moje polička 24. prosince 2020 12:39

711990 Tam byla ruzna kresla, gauc, kojici polstare, odsavacky a po ruce sestry na radu a pomoc. V pokojich naopak tohle vybaveni nebylo, nekdo zvladal kojit i na posteli v pokoji, ale ja po cisari chodila vyhradne tam. 

Offline 711990
Avatar
18311 příspěvků moje polička 24. prosince 2020 12:54

Myrtila to je bozi!

Online Myrtila
Avatar
5260 příspěvků moje polička 24. prosince 2020 13:01

711990 Jo, nebylo to tam spatny, jako mela bych par vyhrad (jidlo a pokoje jako pruchodak, snad desetkrat za hodinu tam nekdo prisel), ale jestli bude nekdy nejake priste, pujdu zase do te same porodnice. 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 24. prosince 2020 13:06

Myrtila pokoje jako průchoďák jsou asi všude. O kojícím pokoji jsem nikdy neslyšela, zajímavé.

Offline continuity
Avatar
42641 příspěvků moje polička 24. prosince 2020 13:27

Mě se dnes rozjel Covid

Nic strašného, a kdyby nebyl Štědrý den tak si asi popřeji, ať to takto zůstane. 

Jesteze jsem si včera k veceri dala salat, dnes to už asi nezvladnu

Offline MPLee
Avatar
3033 příspěvků moje polička 24. prosince 2020 13:29

Myrtila Já tam byla jen na kontrole, kterou vyžadovali. I když jsem měla přijít v přesně určený čas, čekala jsem přes 2 hodiny. Pak jsem se domluvila, že budu dál na kontroly docházet ke své doktorce. Teď mám z toho blbý pocit, že jsem tam byla ještě v úterý. Ale taky s respirátorem a jen chvilku. 
Ale s tou nákazou v porodnici jsem trochu počítala, po porodu teda. Říkala jsem si, že když vidím kolem sebe jak lidi na opatření kašlou, že by byl zázrak to tam od někoho na pokoji nechytit. Tak teď můžu být v klidu

Offline MPLee
Avatar
3033 příspěvků moje polička 24. prosince 2020 13:33

continuity tlapkám  Já začínám kašlat čím dál víc, což se nelíbí miminu a dost nepěkně do mě dloube. Manžel necítí už vůbec nic. A to jsem speciálně kvůli němu pekla několik oblíbených druhů cukroví a vánočku  Tak to asi hodím do mrazáku, ať si to užije v lednu, to se s tim znovu patlat nebudu. 

Offline Mrakoplas
Avatar
9996 příspěvků moje polička 24. prosince 2020 13:34

continuity to má mrzí :( ja si pamätám jedny Vianoce v detstve s nejakou črevnou pliagou, od stromčeka som utekala každú chvíľu vracať (pardon). Snáď ti je aspoň dovolené ležať a oddychovať. Držím palce

Offline Karja
Avatar
44423 příspěvků moje polička 24. prosince 2020 13:54

Evaeva Kdepak, ja rodila druhe v Caslavi a doslova si me nikdo nevsimnul:-D. Tam to bylo hodne takovy no problem, no care:-D. Ani pediatra jsem nevidela:-D

continuity Vydrz, urcite ti bude za dva tri dny lip! Jen se to blbe seslo:-/

Offline Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 24. prosince 2020 13:55

continuity uf, odpočívej . Ať jsi brzo fit.

Offline continuity
Avatar
42641 příspěvků moje polička 24. prosince 2020 13:59

MPLee Karja Pinot Noir Mrakoplas diky devcata. Je to jenom blbá shoda, to se nedá nic dělat, mrzí mě to hlavně kvůli dětem.

Offline Karja
Avatar
44423 příspěvků moje polička 24. prosince 2020 14:01

continuity Aaale, ony to zvladnou,jsou to chytry a sikovny holky!