Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Makara
Avatar
3606 příspěvků moje polička 27. prosince 2020 13:39

continuity Jo, reportaze z tuzemskych stredisek mne nechaly klidnou. Ale nemela jsem na ty cizi internety lezt. Zkusim se jit uklidnit na kolo. Mrzne, tak bych nemusela byt zapraskana jak cunat....

Promin, vim, ze ty nemuzes.At si co nejdriv fit. 

Offline continuity
Avatar
42660 příspěvků moje polička 27. prosince 2020 13:52

Makara díky, zrovna dnes tam je krásně. Tak si to uzij. 

Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 09:40

Este vcera teda. Oprala som oblubeny kasmirovy pulover v pracke program vlna a je na 5 rocne decko  som na seba fakt nastvana

Offline brrr
Avatar
12300 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 10:08

Janulik03 Neboj, vnučka do toho za chvílí doroste Tlapkám!

Offline Garfie
Avatar
28425 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 10:11

Janulik03 To se stane, lituju tě moc. Taky jsem jednou věnovala vlněný svetr z Benettonu kamarádce pro dvouletou dceru....

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 10:21

Garfie kašmír jsem srazila na 5 letý dítě nositelně, malý, ale furt měkký. z vlněnejch bylo brnění na dvouletý...

Janulik03 lituju, to fakt zamrzí

Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 10:27

Janulik03 Lituju moc.

Já si loni v rychlém sledu srazila několik svetrů, jeden COS zabavilo dítě a teď mne tu v něm provokuje a nosí ho předkem dozadu, že obráceně se jí prý nelíbí! Asi zkusím, jestli bych se do něj přeci nenarvala

Offline Pavlena
Avatar
6905 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 10:30

Janulik03 Garfie moora Sweet Potato to mi teda ale reknete, ceho se vyvarovat? Vlneny praci prostredek a program vlna (neohrivat a motat jen nezne) prece musi fungovat... Ja prala vsecky mozne vlny (i alpaku) a dobry, kasmir jen v primesi a taky dobry. 100% kasmirak jsem jeste nezkusila a ted se dost bojim...

Offline Tulipe
Avatar
2474 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 10:39

Pavlena je to záhada. Nedávno jsem prala na jemný program vlna dva úplně stejné vlněné svetry z COSu, lišily se jen barvou, černý z toho vyšel v pohodě, načechraný, zatímco tmavě modrý se srazil na velikost pro batole.

Offline Garfie
Avatar
28425 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 10:40

Pavlena Já se k tomu nedokážu vyjádřit. Já jsem teda líná a po pár praních u mě většinou převáží přístup "co mou péči nepřežije, to mě není hodno" (platí i pro děti, muže a domácí zvířata), ale už se mi to stalo i při dodržení stejných postupů třeba po třetím praní, kdy jsem si fakt jistá, že jsem neudělala chybu (nebo minimálně nic jinak než minule). Jo a teda nepoužívám nic speciálního na praní, maximálně šampon místo prášku. 

Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 10:44

Pavlena Všechny ty srážky jsem zavinila já, podcenila jsem složení. Kašmír peru v ruce.

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 10:47

Pavlena čeho se vyvarovat? nezamotat vlněný věci do prádla, co se pere na 40

Offline Pavlena
Avatar
6905 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 10:56

Tak musim rict, ze jedine rada moora mi zni logicky. Vsechny ostatni me dost znervoznuji (srazeno pri tretim prani stejnym postupem...?? Asi nebudu riskovat a 100% kasmirak budu prat rucne..

Online 711990
Avatar
18311 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 11:10

Pavlena hele ja ted prala vlnenou kombinezu pro dite, stejnej postup a po druhym prani se srazila. Sice jen o kousek, ale z kombinezy na celou zimu je kombineza o velikost mensi nez potrebuju

Offline Pavlena
Avatar
6905 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 11:12

711990 no dalsi takova... Ja mam jeden vlneno-kasmir svetr, ktery mam velky. tak jsem tak trochu doufala ve srazeni o jednu velikost, uz jsem ho hodila do pracky 2x a houby... Tak mozna napotreti...

Offline Ounz
Avatar
20471 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 11:21

Mně přijde, že může v pračce zůstat zbytek běžnýho prášku a ten se postará o sražení. Pokud to jde, peru vlnu a kašnír po čištěni. Když sem bydlela v domě s veřejnou prádelnou, kam lidi sypali ledajaký ariely, tak sem to tam prostě nešoupla..

Offline mnum
Avatar
2141 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 11:25
Reakce na moora:

Pavlena čeho se vyvarovat? nezamotat vlněný věci do prádla, co se pere na 40

​tak jsem asi před měsícem vyprala manželovi svetr... a mám nový svetr

Online 711990
Avatar
18311 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 11:43

Pavlena no to tvrdi Potrefenáhusa , ze to neni otazka jestli se srazi, ale kdy se srazi nebo tak nejak

Offline Garfie
Avatar
28425 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 11:45

711990  jo, to je přesný!

Offline Pavlena
Avatar
6905 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 11:45

711990 kuš babo...!

Ounz tohle mi zní logicky teda.