Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline clothilde
Avatar
2040 příspěvků moje polička 25. prosince 2020 10:47

vsem nemocnym - prosim vas brzo se uzdravte!!!

Offline Korsičanka blogger
Avatar
13448 příspěvků moje polička 25. prosince 2020 10:57

Všem ochořelým držím palce, ať je hlavně brzy nic nebolí a vykurýrují se bez sebemenších následků!

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 25. prosince 2020 11:07

Myslím na Vás všechny, hlavně nepodceňujte zhoršení. Džte se.

Offline Mirka
Avatar
4003 příspěvků moje polička 25. prosince 2020 16:35

Se to tu rozjelo. Všem přeju brzké uzdravení a mírný průběh bez následků.

Offline Karja
Avatar
44427 příspěvků moje polička 25. prosince 2020 21:38

Na zacatku zari si muj tata koupil mobil, nevyhovoval mu, tak me poslal ho vymenit. No jo, ale vcera u stromecku mimochodem rekl, kdeze je ten novej mobil, ze jsem mu ho nedala. Po ctyrech mesicich! Ja mam uplny zatmeni, asi ho uz nenajdu. Jo tak predevcirem coro kvuli klicum, zitra na novo. Nejhorsi je, ze uz podezrivame kazdej kazdyho, ja, sambo a tatka jsme bordelari a mama je takova ta naschvalnice, co je schopna nas v tom chvili vykoupat a pak to vytahnout. To bude teda vikend:-D:-D Ja jsem uz asi uplne blba!

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 25. prosince 2020 22:00

Karja ja hledam zlate nausnice. Mam je nejradsi. Byla jsem si jista, ze jsou v penezence u minci. Uz jsem nasla kdejakou cetku ale ty nausnice nic. Ani jednu.

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 25. prosince 2020 22:02

Jo a jak jsem si stazovala na ty vsi, tak ja a dcera (obe nejvic vlasu a nejdelsi) jsem zasazeny. Mladsi skoro nic.

Takze jaem cely stedry den prala. Dnes davam pauzu. Ale pro zmenu 2x vytekla mycka.

Offline Karja
Avatar
44427 příspěvků moje polička 25. prosince 2020 22:10

Candance No u tebe je velka sance, ze je najdes pri te odvsivovaci akci. Ale ty nausnice se hledaji blbe, I kdyz teda uz jsem jich par takhle nahodou nasla. Pokud mas pocit, ze bys je mohla nechat nekde v kapse, tak zkus treba pracku, mne vsechny tyhle kovove veci zustavaji u takoveho tesneni u bubnu.

Preju uspech u obou aktivit teda!

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 25. prosince 2020 22:57

Letos není v Prokopském údolí dřevěný betlémchodili jsme tam každý rok už od mala.

Offline Renusatko
Avatar
11684 příspěvků moje polička 25. prosince 2020 23:01
Reakce na Luna:

no ja to nejspis mam taky.  Tak at jsme brzo ok. Ja citim trosku, poznam chut: sladka/slana atd. Ale konkretne uz potravinu ne.

Bolely u toho nekoho nohy tak strasne, ze skoro nemohl stat? Ibalgin zabral, ale bylo to slusny peklo.

​Hlavně ať máš dobrý průběh a neskolí tě to moc. Rychlé uzdravení.

Online continuity
Avatar
42660 příspěvků moje polička 25. prosince 2020 23:02

Candance zlate náušnice našel muž asi rok po stěhování v kapse košile, kterou moc nenosil. Už jsem je odepsala. 

Offline Aleanor
Avatar
53 příspěvků moje polička 26. prosince 2020 00:18
Reakce na Evaeva:

Letos není v Prokopském údolí dřevěný betlémchodili jsme tam každý rok už od mala.

​My taky! Šli jsme okolo i letos na Štědrý den a lidí spousta jako každoročně, jen betlém nikde..

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 26. prosince 2020 08:39

Aleanor naši to bylo taky zkontrolovat:)

Offline Makara
Avatar
3606 příspěvků moje polička 27. prosince 2020 10:17

Stezuju si na sebe. Podivala jsem se webkamery ve Schladmingu ..... Jak se leci masochismus? 

Online continuity
Avatar
42660 příspěvků moje polička 27. prosince 2020 12:04

Makara ani to sem nepiš!

Já jsem při při zmyslech jenom proto, že když jsem viděla tu vysnězenou Hromovku, pokaždé jsem dostala záchvat smíchu. 

Offline Tak Betty
Avatar
6080 příspěvků moje polička 27. prosince 2020 12:22

Muž vytáhl na Štědrý den   merino spodky a mají dírky, asi od molu , co jiného   že. Tradičně chodí s vnukem dopoledne na ryby. A souprava je koupená před půl rokem. Teď jsem ve stresu jak se doma zdárně rozmnožují. Jsme na chalupě. Těch direk je snad dvacet. 

Snad to tady neroznesu

Offline Krehutka blogger
Avatar
3528 příspěvků moje polička 27. prosince 2020 12:36

Tak Betty jestli tam nejsou žádné zbytky po molech, tak to může být i z pračky. 

Offline Tak Betty
Avatar
6080 příspěvků moje polička 27. prosince 2020 12:42

Krehutka no nevím,  prane byly jednou. Zbytky od molu, myslíš ve skříni? To zjistím až po novým roce.

Šatni moli jsme nikdy neměli,  vždycky potravinové. Hergot.

Offline Vincenzina
Avatar
579 příspěvků moje polička 27. prosince 2020 13:18

continuity ještě se směješ - já spíš už pláču 

Offline Pavlena
Avatar
6905 příspěvků moje polička 27. prosince 2020 13:31

Tak Betty nektery merina maji slabsi vlakna a v nekterych mistech se pri prani "rozjedou" na dirky. Pokud se ptas, jak vypadaji zbytky po molech, tak je nemas..!  Zasij, no... Mmch, me se takto rozjelo nejdrazsi triko, co mam od Devoltu, levnejsi znacky drzi..