711990 to právě nesmíš, protože dlouhodobý stres a strach je spouštěčem. moje matka má rakovinu vyloženě z toho, že je pořád vystresovaná z budoucnosti, je celá taková zaťatá, když se něco stane, přestane doslova dýchat...a i tohle snížené okysličování dlouhodobě vede k rakovině (nekecám, četla jsem na to nějaké studie). po nocích se užírá nad tím, jak přežijeme jako firma, proč nemá bratr děti, proč nemám manžela apod. a takhle dopadla.
a hodně lidí, co rakovinu přežili a jsou v dlouhodobé remisi, a často i bez klasické léčby, psalo, že se museli právě tomuto přístupu konečně postavit, přenastavit si psychiku a přestat se ve všem rýpat a přemýšlet nad tím, a místo toho žít přítomnost a těšit se na budoucnost.
sorry za kazatelsky znějící výlev ![]()

