Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 04. ledna 2021 09:30

Mha kuš s jarem! Já bych po tom hnusném podzimu prosila tak 14 dní sníh a mráz, aspoň párkrát bych chtěla bruslit a sáňkovat. A potom to jaro:)

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 04. ledna 2021 09:34

Mha Evaeva Já bych taky prosila sníh a mráz, fakt alespon 14 dní. Ale tady na jihu tomu moc nevěřím.

Offline INCOM1
Avatar
705 příspěvků moje polička 04. ledna 2021 09:35

Dalia

tak a teď banální stížnost: 

Začal se mnou flirtovat náš doručovatel balíků, i mě zdraví na ulici, když jezdím s kočárkem, chválí mi outfit atp. To by mě samo o sobě potěšilo, takhle na mateřský, ale on vypadá ale úplně jako Bohuš Matuš!

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 04. ledna 2021 09:35

Dalia Tohle neni stiznost, ale priznani: Ja jsem hrozne rada, ze te znam. 

A ted ta stiznost: Stezuju si taky na pocasi, je to hnus. 

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 04. ledna 2021 09:36

INCOM1 Utikej!

Offline continuity
Avatar
42693 příspěvků moje polička 04. ledna 2021 09:36

INCOM1 kdyby mi ten Bohuš Matúš vozil balíky az domu, lehce by to přežila.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 04. ledna 2021 09:38

Dalia tady v Praze to taky moc nevypadá:( Ale rybník zamrzne skoro každý rok, takže šance aspoň na brusle tu je.

Offline Isca
Avatar
4888 příspěvků moje polička 04. ledna 2021 09:47

INCOM1 No vypadáš na 17, prostě!

Offline mnum
Avatar
2141 příspěvků moje polička 04. ledna 2021 09:52

INCOM1 takže vypadáš na 15 edit: Isca byla rychlejší 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 04. ledna 2021 09:57

INCOM1 BRRR ... uteč!

Luna To já taky, Luci!

Offline INCOM1
Avatar
705 příspěvků moje polička 04. ledna 2021 10:02

Isca mnum aha, no tak ještě lepší

Offline Sweet Potato
Avatar
40124 příspěvků moje polička 04. ledna 2021 10:26

Už druhou noc se mi zdálo o ho...ch!

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 04. ledna 2021 10:28

Sweet Potato tak snáď ti prinesú šťastie :)

Offline Janulik03
Avatar
20148 příspěvků moje polička 04. ledna 2021 10:35

Sweet Potato podaj si sportku

Offline Sweet Potato
Avatar
40124 příspěvků moje polička 04. ledna 2021 10:40

Janulik03 Tak jo. A pak podělím všechny ty, co tady tu diskuzi rozjely

Offline andulka01
Avatar
12785 příspěvků moje polička 04. ledna 2021 10:43

Sweet Potato Ještěže jen zdálo, budeš mít štěstí A mě nezdálo, ve čtyři ráno přišla kočka s něčím nechutným v kožichu, ještěže jsem si všimla hned u okna, když jsem ji pouštěla. Šla do vany okamžitě. A tím jsem taky přišla na to, že se mi vrací čich (to klidně mohlo počkat do zítřka teda).

Offline Sweet Potato
Avatar
40124 příspěvků moje polička 04. ledna 2021 10:46

andulka01 Takže tlapkám a gratuluju zároveň.

Jo a ještě se mi vlastně zdálo, že si moji nájemníci pořídili malou roztomilou hyenu a ta měla malinké roztomilé hyeňátko!

Online Karja
Avatar
44438 příspěvků moje polička 04. ledna 2021 10:48

Sweet Potato To je dobry, mne se zdalo, ze s nama byl Babis na horach, jako s partou. A furt jsem mu musela varit nebo neco chystat k jidlu! Byl to jeden z nejhorsich snu:-D

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 04. ledna 2021 10:58
Reakce na Sweet Potato:

Už druhou noc se mi zdálo o ho...ch!

​Eurojacpot, v pátek losují bezmála dvě miliardy. Držím pěsti!

Offline andulka01
Avatar
12785 příspěvků moje polička 04. ledna 2021 11:07

Sweet Potato Hyenka s hyeňátkem v nájemním bytě