Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline barbucha blogger
Avatar
35633 příspěvků moje polička 12. ledna 2021 20:01

černá káva 

No uvidíme. Já si kafe dělám v podstatě jen o víkendu

Offline černá káva
Avatar
2114 příspěvků moje polička 12. ledna 2021 20:01

Jiná Realita Právě.

@barbucha. A jinak piješ vodu? To snad ne.

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 12. ledna 2021 20:27

barbucha Empress grey je nejleosi, takze doufam, ze sis ho vzala hodne!

Offline barbucha blogger
Avatar
35633 příspěvků moje polička 12. ledna 2021 20:30

711990 

No dva Sem neměla ten dvoukolák

Offline barbucha blogger
Avatar
35633 příspěvků moje polička 12. ledna 2021 20:31
Reakce na černá káva:

Jiná Realita Právě.

@barbucha. A jinak piješ vodu? To snad ne.

​Jinak piju červený

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 12. ledna 2021 20:31

barbucha skoda skoda! No kdyby ti nechutnal, beru ho!

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 12. ledna 2021 20:36

barbucha 711990 čo je dvoukolák?

Edit: zle som to prečítala, myslela som, že dvoukolák je druh čaju :D

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 12. ledna 2021 20:40

paktofonikacaj dvoukolak delal kdysi sambo! Vylouhoval a pytlik schova na druhy kolo!!

Offline barbucha blogger
Avatar
35633 příspěvků moje polička 12. ledna 2021 21:04

711990 

To mi připomnělo Omyl růžového stařečka (mimochodem kdo nezná, měl by si doplnit, je super... a fňuk, mně to prvorepublikový vydání někdo ukrad, ať mu pazoura uhnije!) - tam je jedna povídka o poněkud spořivým člověku, kterej si dělal kafe tak, že jedno zrnko přivázaný na niti spustil do horký vody a rychle ho zas vytáh

Offline Zina
Avatar
6322 příspěvků moje polička 12. ledna 2021 22:04

711990 To dělávala moje babička, prostě "dokud barví", tak dobrý :-). A Empress je taky můj oblíbenej.

Offline Mrakoplas
Avatar
9996 příspěvků moje polička 12. ledna 2021 22:12

barbucha to je teda silný kafe

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 12. ledna 2021 22:31

711990 náhodou jsem znala jednoho angličana jak poleno (s nádherným bytem, btw, bože, jak z anglického seriálu ) a ten měl nějaké spešl anglické čaje, které byly míněny na minimálně dvě louhování. i napodruhé se z nich uvařil velice silný čaj.

Offline Karja
Avatar
44451 příspěvků moje polička 12. ledna 2021 22:31

Prosim vas, jak jste si tu stezovaly na ty notebooky, ktere se kazi po zaruce, co to bylo? Lenovo? Muj dnes odesel do vecnych lovist, potrebuji rychle novy, ale vzhledem k memu uzivani na materske asi nic extra, zaroven ale kdyz si za dva roky budu hledat praci a ozivovat trochu svy schopnosti a znalosti, asi by to nejakej stroj I jinej nez na youtube pohadky chtelo...Tak se to ve mne pere,za jak draho poridit. Lenovo jsem mela a byla jsem s nim spokojena, ale kupovala jsem ho pred sesti lety

Online viktorka_od splavu
Avatar
49185 příspěvků moje polička 12. ledna 2021 22:45

Karja já bych se s nějakýma požadavkama na to, co bude za dva roky, vůbec nezatěžovala. kup co se ti hodí teď, dost možná to za dva roky stejně vyhodíš a vůbec nevíš co bude na trhu a co bude potřeba. tím vůbec nemyslím koupit nejlevnější krám, ale koupit co teď bude vyhovovat.

Offline Karja
Avatar
44451 příspěvků moje polička 12. ledna 2021 22:49

viktorka_od splavu Jo, urcite jo. Uz to tak nejak mam vlastne promyslene. No tak dlouho jsem to oddalovala, ze ted to bude rychlokauf;-)

Online continuity
Avatar
42703 příspěvků moje polička 12. ledna 2021 22:52

Karja obecně víc vydrží ty kancelářské s kovovým šasi. Ale ta cena je jinde. Pokud dnes najdeš nějaký za pár supů, co vyřeší tvuj aktualni problém, tak bych šla do toho, jak píše Viktorka. 

Jinak jsou notebooky na trhu šílené probrané. Distanční výuka, dodávky váznou, je po vánocích. Blbá doba. 

Můžeš zkusit www.pocitarna.cz Majípředváděci kusy a repasy, ale taky je to probrané. A podívej se na cenu i jinde. 

Offline Karja
Avatar
44451 příspěvků moje polička 12. ledna 2021 23:56

continuity Jeee,to me vubec nenapadlo, ze to bude vybrany! No co se da delat, koupim na co narazim;-)

Online Potrefenáhusa
Avatar
38682 příspěvků moje polička 13. ledna 2021 06:16

Karja mne se rozbil zdroj, už v červnu, od ty doby jsem ntb nezapla...

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 13. ledna 2021 07:32

Karja tak je nepríjemné, zachránili ste aspoň data?

Ja mám teda ten kancelársky, ja som totiž nemehlo a toto vydrží fakt všetko. Kupovala som od programátora, ktorý po 3 mesiacoch prišiel na to, že chce MacBook a nie Dell a predával ho za polovicu. To bol super nákup. Už má asi 6 rokov a stále je čo sa týka parametrov v pohode, zvláda všetko od Excelu až po hry :) Ale pokiaľ chceš niečo len na dva roky na prezeranie internetu, tak je to asi úplne jedno.

Offline Karja
Avatar
44451 příspěvků moje polička 13. ledna 2021 07:43

paktofonika Hry nehrajeme a mam zrovna zazalohovano! A jeste ho zapnu, ale spadl a rozlozil se na dva kusy. Ten displej tam drzi za dva dratky;-)