Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Online Karja
Avatar
44451 příspěvků moje polička 13. ledna 2021 07:53

continuity A ta pocitarna je to spolehlivy obchod? Neco se mi tam libi, nejradsi bych to ted objednala a mela klid;-). Konkretni produkt jsem uz poslala k posouzeni svagrivi;-)

Offline continuity
Avatar
42706 příspěvků moje polička 13. ledna 2021 08:01

Karja já mám od nich notebook pro dite a dobrý, přišlo to rychle, vse v pohode.  nic jsem tam ale nereklamovala. A když jsem procházela recenze, lidi byli spokojeni a bylo jich opravdu hodně. Taky se mi to zkraje nezdálo. 

Online viktorka_od splavu
Avatar
49186 příspěvků moje polička 13. ledna 2021 08:07

Karja pocitarna.cz jsme kupovali 2 ntb, jeden pouzity a super. u nas maji i pobocku tak jsem to vyzvedavala osobne. bez problemu a je to ted nevim rok mozna uz dva.

Offline Kokoska
Avatar
34646 příspěvků moje polička 13. ledna 2021 08:52

Jiná Realita v Cine v cajovne udelali prvni nalev, ten vylili a pil se az druhej.

Online Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 13. ledna 2021 09:02

Kokoska To se s některými čaji dělá. A hodně čajů je dvojnálevových. Ale běžné černé čaje to nebývají, natož pytlíkové. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38682 příspěvků moje polička 13. ledna 2021 09:07

Kokoska v Číně se ale černej čaj asi vůbec nepije, ne? U zelenyho je těch hodně nálevů běžných. 

Offline Kokoska
Avatar
34646 příspěvků moje polička 13. ledna 2021 09:50

Potrefenáhusa je fakt, ze cerny to nebyl, ale nevim, jestli ho nepijou vubec. A vic nalevu jo, ale ze se ten prvni nepovazuje za dobry, jsem nevedela.

Offline rozarka
Avatar
4201 příspěvků moje polička 13. ledna 2021 10:16

Kokoska Ty zelené jsou jako další nálev lahodnější, zmizí ta trpkost.

Offline Magráta
Avatar
8116 příspěvků moje polička 13. ledna 2021 13:33

Karja achjo, je to nakažlivý, odešel mi do věčných lovišť dnes dopo (muž se tedy ještě odpoledne bude snažit ho zprovoznit, ale nevěřím tomu:-(

Tak strašně nerada tyhle záležitosti řeším

Online Karja
Avatar
44451 příspěvků moje polička 13. ledna 2021 14:12

Magráta Ja taky ne.

Offline Mirka
Avatar
4003 příspěvků moje polička 13. ledna 2021 14:29

Až budete chtít dobrý Earl Grey, tak doporučuju Royal EG z ManuTea, obecně jsem s nima dost spokojená, vč. těch zelených, třínálevových.

Offline Aranel
Avatar
6547 příspěvků moje polička 13. ledna 2021 14:55

Karja Nestačil by ti takhle tablet? Jinak s Lenovem mám zkušenost dobrou, kromě toho, že prasknul jeden pant, co drží displej, ale dalo se to opravit a stalo se to třeba po 4 letech intenzivního užívání. (A u té U-řady je to typická vada)

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 13. ledna 2021 15:02

když tu řešíte ty čaje, chutná vám kusmi čaj?

mně strašně voní a krásné obaly a tak, ale samotné ty čaje mi většinou chutnají jako voda :( hlavně černý čaj se skořicí (nebo karmadomem?) byl velké zklamaní, toho si musím do hrnku dát asi tak dvě lžíce, aby to chutnalo jako čarný čaj, a ne slabý odvar vonící kořením.

Online Karja
Avatar
44451 příspěvků moje polička 13. ledna 2021 15:41

Aranel Ani ne, misto tabletu mam telefon. Ppteebuji obcas I neco na psani. I kdyz klavesnice asi k tabletu jde dat? 

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 13. ledna 2021 15:44

Jiná Realita skoricovej je bozi Harney&Sons. Kusmi jsem mela jen Earl grey a ten mi prisel normalni

Online Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 13. ledna 2021 17:07

Jiná Realita Mně některé taky přijdou hodně jalové. Černé tedy, jiné jsem neměla.

Online Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 13. ledna 2021 17:51

Sweet Potato mně od kusmi chutná anastasia. A moc dobrej čaj v poslední době je p&t..

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 13. ledna 2021 18:39

Tak je tu rozuzleni pes z Dubaje......uz to utnul a pes samozrejme nebude.Vic nevim,protoze uz se s tim moc chlubit nechteji.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 13. ledna 2021 18:42

Zarinya

To je škoda, takový dramaticky příběh... Já čekala, že přijede třeba krokodýl. 

Offline Kokoska
Avatar
34646 příspěvků moje polička 13. ledna 2021 18:44

Zarinya za ty prachy zkušenost k nezaplacení.