Ano, přesně toho. Není úplně neznámej...teda když víš, jak vypadá
. Ale určitě jsi o něm už slyšela.
Knihy - co jsme přečetli, doporučení...
ja jsem asi uplne blba, prvni cast jsem dala prohledavanim vsech knih, co maji v nazvu dum
ale druhou cast fakt nevim a to vsechny pisete, jak vas to hned napadlo...
aaa, uz to mam, ono to tentokrat nebralo jen prijmeni, musi se cele jmeno, to se mi ulevilo :)
No je pravda, že lehký ornitologický rozhled je nezbytný. :) Knížku taky neznám, ale název jsem dala hned, asi na mně zanechala stopy Příroda ČSSR, ve které jsem jako děcko furt ležela.
Já ten obraz s domem vůbec nevím

Ježiš ja sem blbá,dík ![]()
nejste, je to spatna napoveda :)
Šmarjá děkuju!!!
Nejhorší je, že ten podělanej pták se mnou chodil do školy!!! ![]()
![]()
Příroda ČSSR
Dodnes nejlepší zdroj. Ptáčka chovala teta, když jsem byla malá.
já jsem blbá furt ![]()
![]()
co nemate? tu druhou cast bonusu? Urcite ho znate, nejvic navodna o jeho dile je ta veta agaty
no tu taky ještě nemám, ale dost dlouho jsem se mydlila s tou první (už mám)
Uf, tak už to taky mám, ale ten dům mi dal zabrat, pak už to šlo snadno. A musím říct, že jste sečtělé, já jsem si to přepočítala a v životě jsem neslyšela o 22 knihách. A nečetla jsem jich mnohem víc. Letos jsem fakt musela hodně googlit, minulé roky se mi to tolik nestávalo...
Mám vše včetně posledního dvojitého bonusu. Bylo to fajn a je škoda, že to končí.
Edit - o spoustě knih jsem taky ani netušila, že existují, hodně jsem uhádla na díky tomu, že jsem přímo popsala, co na obrázku je. No a něco pomohl google.
tak ted ten adventní kalendář čt!
Prečítané 16/64, z toho 2 v priebehu šifry... chce to zapracovať ešte. ![]()
Rybí krev jsem už koupila, ale ještě nezačala ![]()
A nechcete ji začít, že byste poreferovala? :-)
já jsem blbá furt ![]()
Já jsem blbější![]()
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my
