Knihy - co jsme přečetli, doporučení...

09. srpna 2014 03:09
Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 13:44
Reakce na barbucha:

Chlap v masce je známější hlavně jako muzikál od velmi slavného skladatele.

Sníci robot je slavná klasická sci-fi, opět to bylo i zfilmované.

Offline slniecko admin
Avatar
19507 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 13:47

Mňa štve ten s tou sviečkou.

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 13:52
Reakce na slniecko:

Zrovna jsem ho vyluštila, ale přiznám se, že až s nápovědou, to dílo je známý, ale asi ho člověk jaksi musel číst, aby ho z obrázku poznal, tentokrát vůbec nic popisnýho jako obvykle.

Edit: A nebo znát ten film, evidentně se jím autor obrázku v šifře dost inspiroval, protože hlavní hrdina podle Googlu vypadá prakticky totožně.

Offline barbucha blogger
Avatar
35621 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 13:55

Dík holky. Robota jsem nakonec dala hned po dotazu, ale s tím týpkem v masce bych si nevěděla rady - někde jsem zahlídla že je to něco s muzikou, tak jsem tam prala Dona Giovanniho, Dona Juana a různý variace... a vzteky bych byla rozmlátila klávesnici.

Offline slniecko admin
Avatar
19507 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 13:57
Reakce na Karoleena:

Tak počkám, kým sa objaví celý.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38674 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 14:10
Reakce na Karoleena:

k nápovědě - ten film ale rozhodně nedoporučuju, je to strašná depka a autor mi potvrdil, že byl fakt sadista. Zkazilo mi to předloni pomalu půlku Vánoc, udělaný je to ale teda hezky.

Offline Ounz
Avatar
20473 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 14:18
Reakce na slniecko:

Přesně, ta hnáta 

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 14:30
Reakce na slniecko:

Mňa štve ten s tou sviečkou.

Tu jsem omylem uhádla, když jsem se mořila s tím, co by mohl být ten pidižvík v červenobílém. Je Fakt, že jenom podle ruky se svíčkou bych ho ale asi taky neuhádla.

A já teda pevně doufám, že ta poslední knížka, co mi zbývá, je schovaná pod tím posledním políčkem, protože jestli je to něco z toho, co už vidět je, tak nevím.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38674 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 14:33
Reakce na wendulka:

já teda jsem si to vystříhala z papíru a moc prostoru už tam na tu poslední knihu teda nezbývá...

Offline Ounz
Avatar
20473 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 14:39
Reakce na wendulka:

Potrefenáhusa  jo je tam (já ji uhodla nějak omylem..)

Offline slniecko admin
Avatar
19507 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 14:40
Reakce na Ounz:

No, podľa nápovedy od Potrefenahusa to už mám.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38674 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 14:44
Reakce na Ounz:

ty jo, tak to jsem napnutá a musí bejt nějaká uplně pidimalinká!

Offline baltik
Avatar
4963 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 14:44
Reakce na Potrefenáhusa:

jeste je tam neco s tema bykama v prachu, ne? co jsou videt nad damou. nebo ty mate uhadnute?

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38674 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 14:48
Reakce na baltik:

ty mám právě

Offline baltik
Avatar
4963 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 14:51
Reakce na Potrefenáhusa:

aha, tak jestli je tam jeste neco mimo byku, tak to je bezva, tak to potom vyjde

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38674 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 14:54
Reakce na baltik:

jestli tam něco je, to netuším, přijde mi, že už je tam strašně málo prostoru, ale jinak mám všechny, až na ten obraz s domem, kde pěstujou zelí.

Offline Ounz
Avatar
20473 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 15:51
Reakce na slniecko:

Tak já se taky kouknu :)

Offline Ounz
Avatar
20473 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 15:52
Reakce na Potrefenáhusa:

Je tam malej, podle všeho (já vůbec nechápu, jak sem k ní náhodou přišla)

Offline Fakirka
Avatar
2224 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 17:08

Takže v této chvíli mi chybí dvě. A to budou bejci a chlap se svíčkou. Snad se mi zítra rozsvítí.

edit: sakra, bejky už mám. Tak comi chybí?

Offline OliveOyl
Avatar
1960 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 18:27

Za boha nemůžu přijít na to, co je nad tou vykrvenou rybou