děkuju za postřehy s korejtkem....ty kosatce nejsou špatnej nápad, nebo to vyzkoušet a když se v tom ta voda bude držet i s kytkama (asi pod to nasypat nějakou vrstvu šutrů jako drenáž), tak kdyžtak příští sezonu vyvrtat)
Janulik03 nechtěj vědět, jakej porod byl nastěhovat to k nám na zahradu, museli jsme např. spravovat sousedovi sloupek od plotu apod., na Slovensko to fakt nestěhuju!!!
trnce uvažuju, že koupim takový to modrý plastový pískoviště/bezének, ona by to asi ocenila






