Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline baltik
Avatar
4964 příspěvků moje polička 20. února 2020 15:48

Jaro :)

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 20. února 2020 18:32

baltik jeee

Offline Zu
Avatar
2768 příspěvků moje polička 20. února 2020 18:55

baltik juchuu

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38682 příspěvků moje polička 20. února 2020 19:01

Mne taky něco, trochu se bojim, jestli už by to mohly bejt narcisy v únoru???

Offline Estara
Avatar
506 příspěvků moje polička 20. února 2020 19:07

Potrefenáhusa Aspoň takto z fotky to vypadá skoro určitě na na narcisy. Ono vedle počasí záleží i na konkrétním druhu, některé kvetou fakt brzo.

U nás kvetou už chvíli talovíny (už jsem na nich viděla i včely) a sněženky. No úplně radost z toho zrovna v tuto dobu nemám, ale nedá se nic dělat. Zásadnější zima už beztak nebude.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38682 příspěvků moje polička 20. února 2020 19:10

Estara taloviny jsou tohle? 

Offline černá káva
Avatar
2114 příspěvků moje polička 20. února 2020 19:47

Potrefenáhusa ano. Závidím. Já o těch pár, co jsem měla, přišla.

Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 20. února 2020 19:48

Estara Ale ty talovíny vždycky kvetou takhle napůl v zimě, ne? Taky už je mám! 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38682 příspěvků moje polička 20. února 2020 20:03

černá káva To jsou v jedny predzahradce cestou na nákup, ne moje 

Offline černá káva
Avatar
2114 příspěvků moje polička 20. února 2020 20:11

Potrefenáhusa Také se kocham cizími

Offline Estara
Avatar
506 příspěvků moje polička 20. února 2020 20:15

Potrefenáhusa Ano, to jsou ony.

Offline Estara
Avatar
506 příspěvků moje polička 20. února 2020 20:16

Garfie No když není mráz, tak jo.

Offline Friga
Avatar
2081 příspěvků moje polička 20. února 2020 20:35

Snezenky kvetou uz i na jihu Finska  a narcisy uz vyrazeji taky. A uz jsou kocicky na vrbach a na nekterych kerich pupeny listu. Jaro prislo tak o mesic a pul driv nez v minulych letech. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 24. února 2020 10:07

Nové list na biednejšiej Monstere. Pôvodné listy som ustrihla,pretože mali čierne škvrny, podľa Kvitka v byte je to Ikea choroba, a nečakala som, že tam vyrastú nové listy a jeden pravdepodobne deravý. Tu veľkú som dala bližšie k oknu tak snáď sa jej bude viac páčiť. :) 

Offline Sweet Potato
Avatar
40132 příspěvků moje polička 24. února 2020 14:12

Sněženky, talovíny, petrklíče, ok, ale měsíček?

Online barbucha blogger
Avatar
35634 příspěvků moje polička 27. února 2020 18:44

Sweet Potato 

Hele měsíček fakt kvete! Zrovna dneska cestou na veterinu jsem si všimla mnoha a mnoha kvetoucích záhonů... hodlám ho vysejt pod balkóny protože je to zjevně velmi vděčná, nezničitelná rostllina. Jak jsou ty mírný zimy, tak jede furt.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38682 příspěvků moje polička 27. února 2020 18:46

barbucha Mesicek je super, roste to všude a ve všem a ještě je to léčivka

Online barbucha blogger
Avatar
35634 příspěvků moje polička 27. února 2020 18:52

Potrefenáhusa 

Ale nejen roste, hlavně kvete i teď! V únoru!!

Jinak jo, léčivka super a i dekorativní, barva cajk.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38682 příspěvků moje polička 27. února 2020 18:57

barbucha Tak většinou v únoru ne, ne? 
ja se zrovna divala, ze krokusy, jaký je mám vykvetlý teď, byly loni 22.brezna...


já je takhle odolný nemám, z loňska mi zatím nevyrostly žádný, ale jsem dobře zásobena na letošek 

Online barbucha blogger
Avatar
35634 příspěvků moje polička 27. února 2020 19:37

Potrefenáhusa 

No právě že normálně ne - ale teď to globální voteplování jí prostě jde k duhu!