Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Aranel
Avatar
6545 příspěvků moje polička 01. června 2020 11:52
Reakce na crazydaisy:

Mohučanka Jahody! Všechny červený mi sežrali ti mí kosi!!! Normálně drze i přede mnou.

​A co nespasou kosi, dojedou slimáci.

Offline notna
Avatar
9363 příspěvků moje polička 01. června 2020 12:00

Ignis Děkuji.

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 01. června 2020 12:56

AranelPřesně tak. Kvůli tomu jsem přestala s jahodama. Měla jsem dlouhou pauzu, tak jsem zapomněla. Letos jsem si řekla, že to zase zkusím. No a na prd, no.

Offline berush
Avatar
460 příspěvků moje polička 01. června 2020 16:34
Reakce na Aranel:

​A co nespasou kosi, dojedou slimáci.

​Proto je pěstuju ve vysokém záhonu a pěkně pod sítí.  I když  letos mám jahod mín,  protože jsem sadila novou sadbu na podzim. 

Offline Aranel
Avatar
6545 příspěvků moje polička 01. června 2020 17:13

berush To je pak jedna jahoda za dvacku - vysoký záhon, síť, textilie pod ně, aby nebyly od hlíny... (kdepak, dobrej nápad!)

Offline berush
Avatar
460 příspěvků moje polička 01. června 2020 17:33

Aranel záhony mám vlastnoručně zbouchané ze starých palet nebo paletových ohrádek, tento na jahody uz 6 let. Kompost a jíchu z kopřiv vlastní, slepičince od od tchyně a pod jahody, aby nebyly od hlíny dávám proložky od vajec. Tu síť jsem koupila to jo. Za asi za 40 korun 10 m. Ale je fakt, že kamarádce udělal mažel vysoké záhony 2 z modřínového dřeva. Jeden prý vyšel na 3 tis. Tak to už jsou fakt rols royce jahody.

Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 01. června 2020 18:00

berush tie vajickove podlozky je asi dobry napad

Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 01. června 2020 18:05

U nas je po dazdi

Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 01. června 2020 18:07

V predzahradke pivonky lupiny cesnaky 

zatial

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 01. června 2020 18:14

Janulik03 Aj u nás dole konečne zapršalo, máš to pekne zakvitnuté. Dnes odstrihávam kvety orgovánu, nemám túto prácu rada, ale čo treba, treba a pozerám okolo, koľko buriny zasa narástlo. Jeden dážď a hneď rastie burina ako prvá

Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 01. června 2020 18:26

milacka orgovan sa chystam tiez len potrebujem k tomu moralku

Offline berush
Avatar
460 příspěvků moje polička 01. června 2020 20:18

Janulik03 jako kočkomil z přesvědčení  musím napsat - krásný ridgeback (v krásné zahradě)

Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 01. června 2020 20:28

berush diik to bude tym ze je to vlastne polokocka

Offline Mrakoplas
Avatar
9996 příspěvků moje polička 01. června 2020 21:34

Janulik03 ty to mas fakt krasne

Offline notna
Avatar
9363 příspěvků moje polička 02. června 2020 09:25

Janulik03 Krásné!

Offline sisa.b
Avatar
1294 příspěvků moje polička 02. června 2020 11:56
Reakce na Edge:

​Ten teda je! Aj ja chceeem.

Potrefenáhusa mne už rozkvitla aj biela lupina. Ale tak ste ma tu vydesili, že som si vzala našu kačicu späť a k nej aj nového káčera. Tie slimáky sa množia ako divé a to sme mali indických bežcov 4 roky na dvore.

Offline barbucha blogger
Avatar
35599 příspěvků moje polička 03. června 2020 10:01

Janulik03 

Krása a nádhera!

Hele děvčátka, co nejlíp funguje na padlí? Jsem si přinesla dvě - zjevně chycený - kytky z Hornbachu (moc děkuju teda ) a mam strach aby se mi to nerozlezlo na celej balkón...

Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 03. června 2020 10:03

barbucha ja to mavam na vysokych floxoch a len som to striekala niecim priamo na to kupenym v zahradkarstve. Inak to ostriham a nedavam na kompost.

Offline sisa.b
Avatar
1294 příspěvků moje polička 03. června 2020 14:05
Reakce na Edge:

Janulik03 krásná pergolu

A akebii taky chci 

​Prosím ťa, ten bordový strom máš čo? Nejaký buk? Ja by som tak rada nejaký bordový a nejaký žltý listnáč do záhonu a neviem sa rozhodnúť.

Janulik03 nádherné to máš

Offline Edge
Avatar
1739 příspěvků moje polička 03. června 2020 14:16

sisa.b to je ruj vlasatá, ale musí být na sluníčku, aby byla do červena