Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline sisa.b
Avatar
1294 příspěvků moje polička 03. června 2020 14:20

Edge tú som vždy obchádzala, lebo sa mi zdalo, že si veľa miesta vypýta. Je fakt krásna

Offline Edge
Avatar
1739 příspěvků moje polička 03. června 2020 14:23

sisa.b když ji budeš zastřihovat, tak bude tak veliká, jak jí to dovolíš :-) a děkuju

Offline Janulik03
Avatar
20124 příspěvků moje polička 04. června 2020 13:00

Chcelasom to dat do vinarne ale v pohari je iba voda. Dnes len pofkˇlakocanie a opalovanie. Vceda som kosila a presadzala okrasnu travu. Hrozne sarozlieza. 

Offline Garfie
Avatar
28417 příspěvků moje polička 04. června 2020 13:01

Janulik03 Ty to máš tak krásné!! Já si včera do vázy natrhala pivoňky a potkala kosatce ve volné přírodě!! 

Offline Janulik03
Avatar
20124 příspěvků moje polička 04. června 2020 13:04

Garfie jeeej  no ukaz kusok tej tvojej zelene, tusim tam nieco pekne

Offline Janulik03
Avatar
20124 příspěvků moje polička 04. června 2020 13:10

Nie som tu sama 

Offline continuity
Avatar
42641 příspěvků moje polička 04. června 2020 13:21

Janulik03 to je veget

A máte krásne pocasie.

Offline Janulik03
Avatar
20124 příspěvků moje polička 04. června 2020 13:23

continuity od vcera. Inak bolo stale chladno a prsalo. Tak si to uzivame

Offline Garfie
Avatar
28417 příspěvků moje polička 04. června 2020 13:23

Janulik03  Jé, super společnost! Teď tady tu naši džungli fotit nemůžu, muž vyrábí domeček pro děti a polovinu zahrady zabírá materiál, ale pošlu ti aspoň foto té nové střechy na terase (je to hned po dodělání, takže na binec nehleď) a taky mám teď "projekt koronavirus" a osazuju takový stinný kout na zahradě, vynesla jsem odtud asi tunu kamení, ale hned jsem ho využila na cestičku a myslím, že to jednou bude vypadat dost dobře, už tam mám houpací síť

Offline Janulik03
Avatar
20124 příspěvků moje polička 04. června 2020 13:32

Garfie to je lexan alebo sklo? Vyzera to super aj s terasou.

 a teda kecas hrozne. Ten kusok co vidim vyzera dooost dobre. A co je ta strecha v zahrade? 

Offline continuity
Avatar
42641 příspěvků moje polička 04. června 2020 14:09

Garfie ten tvůj muž je teda výkonný!

My pořád ještě nemáme ani vymalováno

Offline Garfie
Avatar
28417 příspěvků moje polička 04. června 2020 14:09

Janulik03 Jj, je to nějaký ten polykarbonát. Jen se od toho trochu nepříjemně odráží slunce, ale to sem svítí jen chvíli, jinak je to super, podařilo se nám to udělat i dost vysoko, skoro to není vidět, ani zevnitř ani ze zahrady. Ta stříška v zahradě je takový altánek, říkáme mu thajský  protože v něm nejsi odnikud vidět a je totálně ponořený v zeleni. Jako musím říct, že na to, že máme město na dohled, je to tady opravdu zelená oáza, zahrada za námi je totálně zarostlá, nikdo se o ni nestará, úplně trnu, že to někdo koupí a vykácí...Nemám teď lepší foto, ale vypadá to nějak takto

Offline Garfie
Avatar
28417 příspěvků moje polička 04. června 2020 14:11

continuity No však já ho nepoznávám!  Ale naučil se svařovat, je to teď jeho největší koníček, i tu terasu udělal kompletně sám, všechny stojky posvařoval, namontoval...jako v důchodu se tím může živit!! No hele, teď už to malování moc nepůjde, jak se dá utéct ven....ale neboj, na podzim druhá vlna

Offline Janulik03
Avatar
20124 příspěvků moje polička 04. června 2020 14:17

Garfie ale to je nadhera  no budeme spolu dufat te zeken zostane tam kde je.

ked so zakladala moju zahradu co je 5 rokov naspat boli tu len stromy, zivy plot z buxusu,  sklenik a skaredy zahradny domcek a tuje popri plote. Tak som oostupne zrylovala vzdy kus a nieco tam zasadila. Zacala som ruzami a hortenziami. Decka vtedy chceli ze stromy prec, zrovnat teren, dosadit tuje a bazen. Ale to som nechcela. Tak postupne sme pokrocili a uz aj ten zahradny domcek vyzeralepsie. 

Ten tvoj japonsky altan je ako sen

Offline Garfie
Avatar
28417 příspěvků moje polička 04. června 2020 14:27

Janulik03 Děkuju! A super je, že je ve stínu, když svítí na terasu a naopak. Večer tam sedávám moc ráda, je to takové útulnější než na terase...

Offline Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 04. června 2020 14:38

Garfie boží altánek . Máš to moc hezké.

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 04. června 2020 16:40

Ounz Zas som podľahla čaru tvojich kvetov a už aj ja mám Hoya Kerrii. Mám ju hneď presadiť? 

Offline Ounz
Avatar
20470 příspěvků moje polička 04. června 2020 16:48

Biely kvet já bych ji nechala (nebo teda max přesunout do kulatýho, ale stejně velkýho jestli se ti nehodí hranatej). Já tu svoji nechala, ony to kytky nemaj moc rády a aby to nebylo moc šoků naráz..

edit ale spíš bych ji nechala a je moc hezka

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 04. června 2020 16:54

Ounz Ona je len v takom plastovom tégliku. A presadiť, až keď pustí ďalší list?

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38665 příspěvků moje polička 04. června 2020 16:58

Garfie Krásný to mate!!!moc!