Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Janulik03
Avatar
20161 příspěvků moje polička 12. října 2021 15:40

Pinot Noir aaaaaaach mas to prekraaasne

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 12. října 2021 17:56

Pinot Noir Prekrásne!

Offline Janulik03
Avatar
20161 příspěvků moje polička 12. října 2021 20:19

Inak pozberala som kopu gastanov v sade, cez vikend budeme piect

Offline Vlm
Avatar
897 příspěvků moje polička 13. října 2021 07:43

Pinot Noir krásná zahrada,kdo umí, umí.

Offline Vlm
Avatar
897 příspěvků moje polička 13. října 2021 07:45

Janulik03 nádherné růže,a ta duha

Offline Pinot Noir
Avatar
29782 příspěvků moje polička 13. října 2021 08:16
Offline Magráta
Avatar
8116 příspěvků moje polička 13. října 2021 15:27

vanilka krásná monstera (a vůbec krásný pokoj :-)

muž měl v bytě obří monsteru, než jsme se stěhovali na ves, tak ji prodal (do domu by se, nekecám, fakt už nevešla), museli ji nést z 8. patra pěšky, protože do výtahu se taky nevešla

Offline Magráta
Avatar
8116 příspěvků moje polička 13. října 2021 15:28

Pinot Noir Janulik03 ty vaše zahrady

Offline vanilka
Avatar
2160 příspěvků moje polička 13. října 2021 17:54

Magráta děkuji :-)

Pinot Noir  Janulik03  krásné

Offline Jitka77
Avatar
1914 příspěvků moje polička 13. října 2021 20:40

Samé krásné zahrady, úžasné! Chodím se sem kochat.

Moje malá radost a vlastně překvapení: ten výhonek uprostřed, není zdola vidět (květináč normálně stojí nahoře na skříni). Bude to celý nový šlahoun. Kytka je se mnou už 25 let a vypadalo to s ní bledě, ale poslední pokus o záchranu zdá se vyšel.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 13. října 2021 20:43

Janulik03 Ty kaštany jsou jedna velká nádhera. Závidím.

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 13. října 2021 21:22

Jitka77 Jé, tu jsem kdysi taky měla. Úplně jsem na ni zapomněla. Nevíš, jak se jmenuje?

Offline notna
Avatar
9384 příspěvků moje polička 13. října 2021 22:15

Sweet Potato Žumen. V dětství jsme ho měli doma, byl to takový nenáročný plevel. Rostl jako blázen. Ráda bych si ho zase poridila. Ale zatím jsem na něj narazila jen jednou a byl dost drahý.

Offline Hanka H
Avatar
2914 příspěvků moje polička 13. října 2021 23:02

Jitka77 Tohle si pamatuji z dětství - měli jsme to doma, ale pořád nám to pochcípávalo, až to mami zlikvidovala.

A když je řeč o těch drahých kytkách - narazila jsem na Monstera deliciosa variegata No nekoupím.

Offline Jitka77
Avatar
1914 příspěvků moje polička 13. října 2021 23:20

Sweet Potato Žiju v domnění, že je to břečťan, fotky ve vyhledávači mi neodporují.

Offline notna
Avatar
9384 příspěvků moje polička 14. října 2021 07:00

Jitka77 Neměl by břečťan ten list na stonku jeden? Tahle kytka má na stonku listy tři. On je to asi jeden, ale takový rozdělený. Jestli to dobře vidim. Nechci to tvrdit, že je to ten žumen, moc se v pokojovkach nevyznám. 

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 14. října 2021 07:37

Jitka77 Břečťan to není. 
notna Díky, to je mi povědomé, jdu to hledat.

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 14. října 2021 08:23

Jitka77 

Žumen

Offline vanilka
Avatar
2160 příspěvků moje polička 14. října 2021 08:37

Hanka H Tak naštěstí se mi klasická zelená monstera líbí mnohem víc než předražené toto :-)

Offline Vlm
Avatar
897 příspěvků moje polička 14. října 2021 15:55

Vilemina o žumenu slyším poprvé, ale kytku znám, měla jsem před léty ale nepřežil moji péči , bohužel