Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Pinot Noir
Avatar
29785 příspěvků moje polička 18. října 2021 14:42

continuity vanilka Magráta Zarinya Děkuju, je to radost.

Offline Vlm
Avatar
897 příspěvků moje polička 18. října 2021 15:08

Pinot Noir krásné barvy, naše chryzantemy teprve začínají, ale tolik barev nemám,zato jsem večer potkala ropuchu :-)

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 18. října 2021 16:25
Reakce na Janulik03:

Kan coze si to urezies? 

​Floristické lýko, je to přírodní provázek na vázání kytic.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 18. října 2021 16:26

Pinot Noir Máš tu zahrádku strašně pěknou.

Offline vanilka
Avatar
2160 příspěvků moje polička 19. října 2021 18:16

Prosím vás, tuhle trávu teď na podzim ufiknout, anebo svázat a fiknout až na jaře? Mám ji prvním rokem, tak nevím .

Offline Janulik03
Avatar
20161 příspěvků moje polička 19. října 2021 18:23

vanilka ustrihni na jar . Ale pozor hodne sa rozrasta. Pravidelne idem po nej s rylom. 

Offline vanilka
Avatar
2160 příspěvků moje polička 19. října 2021 18:31

Janulik03 super, díky  a svázat?

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 19. října 2021 19:13

vanilka Svázat.

Offline Janulik03
Avatar
20161 příspěvků moje polička 19. října 2021 19:44

vanilka ano zviazat

Offline vanilka
Avatar
2160 příspěvků moje polička 19. října 2021 19:46
Offline vanilka
Avatar
2160 příspěvků moje polička 19. října 2021 19:55

Jinak jsem se dneska dala do úplné likvidace psího vína na plotě. Už jsem to tu několikrát psala, vím, že je to prevít, ale měla jsem ho jako clonu kvůli zvědavé, stále načuhující sousedce. Jenže je to jejich plot, několikrát dala najevo, že jí to vadí (každoročně ho udržuji z naší i z jejich strany). On prevít tou údržbou pěkně zesílil, klacky jak dětské zápěstí, mákla jsem si. A to jsem teprve v půlce. Rostlinu vykopeme a musím na jaře vymyslet něco jiného. Zatím tam mám na té straně k nim jen tyhle dvě trávy, motýlí keř a vajgélii. Osázím to hustě keři a bude. Stejně chtějí dělat nový plot, tak bychom ho dřív nebo později museli stejně zlikvidovat. 

Offline Janulik03
Avatar
20161 příspěvků moje polička 19. října 2021 20:56

vanilka narvi to tam krami este. Pajazmin, zlatica, a hortenzie. Vela hortenzii stromcekovych. A motylie kry. Doplnit echinacey, salvie, margaretky, astry a co ja viem co. Bude to pestre, o dva roky uplne zakryje plot a ty budesmat pokoj. Pinot Noir  to ma krasne. 

Offline Pinot Noir
Avatar
29785 příspěvků moje polička 19. října 2021 21:52

vanilka hrozný, co? A toho odpadu, co z toho vína je!

Offline vanilka
Avatar
2160 příspěvků moje polička 20. října 2021 07:01

Pinot Noir To mi povídej. Ale mám z toho dobrý pocit. A hlavně, HLAVNĚ!! - se budu těšit na jaro, že budu nově o-sa-zo-vat

Janulik03 díky, píšu si! 

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 20. října 2021 07:27

vanilka Hele z těch šlouhounů jde dobře umotat věneček na dveře. Psí víno mám taky, ale pouze koriguju nůžkama, protože je tak porostlej plotem, že ho už prakticky drží pohromadě.

Offline vanilka
Avatar
2160 příspěvků moje polička 20. října 2021 07:48

Kan Věneček můžu zkusit, dobrý tip. A ano, naše psí víno je taky vrostlé do plotu, místy to bylo zajímavé vyprošťování. Snad se ten plot neskátí, až ustřihnu poslední šlahoun!

Offline Aranel
Avatar
6555 příspěvků moje polička 21. října 2021 10:37
Reakce na Janulik03:

Podarilo sa mi kupit senecio . Tento gulickovy typ sa mi zda velmi zaujimavy . Dufam ze prezije moju opateru. 

​Aaaaaaa!!! O tomhle sním, ty perličky jsou překrásný.

Offline vanilka
Avatar
2160 příspěvků moje polička 21. října 2021 16:09

Jak se jmenuje tenhle keř? Kromě toho, že se mi líbí, jsem si totiž všimla, že jim rychle vyrostl . To potřebuju. 

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 21. října 2021 16:23

vanilka to ho vyfot triochu vic zblizka

Offline Pinot Noir
Avatar
29785 příspěvků moje polička 21. října 2021 19:04

vanilka a není to ta moje oblíbená Tavola kalinolistá?