Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 26. října 2021 15:25

Pinot Noir fotka do časopisu, nádhera

Online Pinot Noir
Avatar
29787 příspěvků moje polička 27. října 2021 11:13
Offline continuity
Avatar
42731 příspěvků moje polička 27. října 2021 11:29

Pinot Noir Krasa

Já mám ještě pořád za oknem ty fuchsie, vyhovuje mi ten zelený kout i když moc nekvetou, tak doufám, že je neodpravím. 

Online Pinot Noir
Avatar
29787 příspěvků moje polička 27. října 2021 11:31

continuity mně tak ještě kvetou, dokonce začaly ještě víc. Asi cítí blížící se konec. Ale musím je nechat zmrznout, nemám je kam dát.

Offline continuity
Avatar
42731 příspěvků moje polička 27. října 2021 11:38

Pinot Noir je to je krása, ale já to zas tak neprožívam. ja mám zasklenej balkón, tam mi prezimovaly i muškáty - loni teda je, jak byly ty šílené mrazy. Tak uvidím jak to dopadne. 

Jinak tam pořád prosperují ty africké kopřivy z košíčků. Všude píšou, že potřebuji 15+ stupňů. Tak to tam není ani omylem, k ránu tady mrzlo a zapomněla jsem jim zavřít. Třeba se adaptují.

Online Pinot Noir
Avatar
29787 příspěvků moje polička 27. října 2021 11:42

continuity tady jak které kopřivy, některý druh už to má za sebou, některé se ještě drží. Mám je na terase, ale na zemi, takže 0°C už tam určitě bylo.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49197 příspěvků moje polička 27. října 2021 11:54

prosim vas, asi Janulik03 ? ktera to byla ta hortenzie presne, ze je vysoka jako velky ker a kvety se drzi cele leto jen meni barvu? diky diky moc!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49197 příspěvků moje polička 27. října 2021 11:56

Pinot Noir mne se loni podarilo fuchsie prezimovat ve sklepe, a ted konecne dorostly do presne takovehle krasy, jaro a leto se jen sklibily a pomalucku obrustaly. takze na prezimovani uz kaslu, to radsi koupim naspeedovanou sazenici ktera uz od kvetna povali

Online Pinot Noir
Avatar
29787 příspěvků moje polička 27. října 2021 11:59

viktorka_od splavu máš recht!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49197 příspěvků moje polička 27. října 2021 12:47

Janulik03 dekuju

Offline euridike blogger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 27. října 2021 12:48

Potřebovala bych poradit... Dostala jsem čínské karafiáty, váhám, kam je zasadit - potřebují nějaké speciální podmínky? + Mám v květináči hvozdík, ten bych asi taky měla přesadit na záhon, co?

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 27. října 2021 13:37

Taky jsem se chtela pochlubit, ze mi to tu kvete. A do rana mi nejaky zaskodnik ocesal vsechno zlute plus kopretiny. VzdT to musi byt hnusny! 

Offline euridike blogger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 27. října 2021 13:50

Jos 

Já ty lidi fakt nechápu - o víkendu jsem dala babičce na hrob vřes v květináči, dnes už tam nebyl, chryzantéma ve váze taky ne, přes plot mi někdo olámal poslední růže a rozkvetlé bělotrny...

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 27. října 2021 14:23

euridike To je strasny hyenismus! Ale to asi nebude muj pripad. Myslim, ze to byl spis "nas" mistni srnec nebo jsem kousek dal potkala lane . Mam jeste jeden truhlik a ten nekdo podobne zridil uz pred mesicem, ale zahadne nechal kvetouci verbenu

Online Pinot Noir
Avatar
29787 příspěvků moje polička 27. října 2021 14:38

Jos a já furt přemýšlela nad tím, proč to musí být hnusný. . Vůbec mě nenapadlo, že to jako někdo sežral!

Offline euridike blogger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 27. října 2021 14:49

Jos 

Aha! Tak to mě fakt nenapadlo... :)) Zřejmě mají srnci/laně rádi něco pikantnějšího no... :)

Offline Magráta
Avatar
8116 příspěvků moje polička 27. října 2021 15:22

Janulik03 tu jsem teď viděla v nějakém pořadu s Makrlikovou a nutně ji potřebuju!

Zeptám se tady - sasanka po odkvětu ostříhat na krátko? Děkuji 

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 27. října 2021 16:50

Tak Maruska prej se muze stavit

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49197 příspěvků moje polička 27. října 2021 17:13

i u nas:-)