Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Vlm
Avatar
897 příspěvků moje polička 27. října 2021 17:48

i u nás

Offline Janulik03
Avatar
20161 příspěvků moje polička 27. října 2021 20:15

Magráta ja strihamtakmer vsetko na jar

Offline Magráta
Avatar
8116 příspěvků moje polička 28. října 2021 11:11

Nechcete někdo jablka?něco už jsem rozdala a museli jsme koupit další bedýnky 

Offline Ounz
Avatar
20485 příspěvků moje polička 28. října 2021 11:33

Magráta krásný, udělejte si mošt, jestli nejsou na uskladnění..

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 28. října 2021 11:35

Při věnečkování dušiček, jsem si odskočila do lesa, našla šišky borovice vejmutovky a udělala si věnec na dveře. Je to samá Smola, mám ji všude, ale voní!

Offline Ounz
Avatar
20485 příspěvků moje polička 28. října 2021 12:13

Prohlížela jsem si svou tlustici, jak je náramná a našla jsem na ní červce!  Neeee! Takže jsem všechno postříkala careem a doufám, že to zafunguje.

Offline vanilka
Avatar
2160 příspěvků moje polička 28. října 2021 16:55

Kan krásný

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 28. října 2021 17:12

Já jsem nevěřila, že ještě máte jahody a maliny, tak jsem šla hledat. A co byste řekl, pane doktore, byly tam! 

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 28. října 2021 17:43

Ounz S temi bojuju uz asi dva roky. Vzdycky se na nejake palme objevi, nebo dokonce na fialce. Drasticky strikam, par mesicu klid a jede to nanovo. Ale ty kytky vyhodit nechci, jde treba o pbri zamio. I jsem presadila. A na ibiscich zas msice. Je to boj

Online Sweet Potato
Avatar
40150 příspěvků moje polička 28. října 2021 18:24

Magráta Krásná jablka. Ale asi jsi z ruky

Offline Ounz
Avatar
20485 příspěvků moje polička 28. října 2021 18:26

Jos no někde radí přesadit a i tím careem zalejt, že se schovávaj v kořenech. Já jsem kdysi bojovala s masivním náletem puklic na orchideích a ty jsem tenkrát vyrvala ze substrátu, mechanicky odstranila co šlo a pak jsem je na hilváta vykoupala v roztoku postřiku včetně kořenů. Už nikdy žádný puklice nebyly..

teď jsem našla jen dva kousky, tak jsem je odstranila a pak všechno v okolí postříkala a uvidíme :) držim si palce 

Offline Janulik03
Avatar
20161 příspěvků moje polička 28. října 2021 18:33

Kan ten je krasny

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 28. října 2021 18:46

Ounz Mam jich taky spis jen par. Jen jedna fialka byla hodne a tam jsem udelala neco jako ty (jen asi jiny prostredek). A je dobra, zatim. Ale vzdycky se cas od casu na nejake kytce objevi, a to jsem je davala do izolace...

Offline Ounz
Avatar
20485 příspěvků moje polička 28. října 2021 18:55

Jos já je mám právě poprvý a vůbec nevím, odkud se vyloupli..

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 28. října 2021 19:19
Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 29. října 2021 02:53

Hanka H ty jo ten fikus! Krasna tmave zelena. Muj je svetlejsi o dost. Asi jinej oddil. 
Sweet Potato ibisek

Pinot Noir prosimte Ta tvoje zahrada. Vzdycky je to rano prvni fotka na insta co na me vykoukne. Mas to moc hezky. 
Janulik03 Ta tvoje to samo. Fotka S duhou krasna

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 29. října 2021 02:59

Hanka H vanilka ony vsechny ty variegaty jsou nejen drahy, ale I  strasne haklivy. Fakt Jako, rosit, svetla dost, difuzer, lampicku specialni, predcitat poezii, ovivat. Radsi nevariegatu co nebude vymrcovat

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 29. října 2021 03:00
Reakce na Kan:

Hanka H Mám už dvě. 

​no jo vlastne! A jak Se jim dari? Monsteru mas ze jo? Kamosce zezelenala, protoze malo svetla. 

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 29. října 2021 03:07

Janulik03 senecio bozi. Jak Se mu dari?

Kokoska potos je bozi ten neonovej. Mam pidi miminko. MP Meri ma krasnej. Davala tedka na insta, uzasne kosatej!

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 29. října 2021 03:14

Jos Tady to jede  kamosce sezrali loni celou zahradu. Jdou bezne ve meste, u domu je vidam skoro kazdej den. Umi nekteri pres prechod