Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 23. dubna 2022 09:14

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 23. dubna 2022 11:32

Ňuňuňu

Offline SunEclipse
Avatar
3466 příspěvků moje polička 23. dubna 2022 12:58

moora Sweet Potato moc hezký to máte

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 23. dubna 2022 15:03

moora Tý jo. Já teda na rozkvetlým tulipánu viděla nikdy nic pěknýho, ale tady ti jsou krásní.

Online brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 23. dubna 2022 16:08

Včelky už litají jak divé

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 23. dubna 2022 16:27

Pinot Noir jj do hrnce jsem nakonec dala macesky.

Kdyztak v lete obmenim.A tady zbytek nakupu.Myslim,ze zahrada nas vyjde na peknej majlant.

Nejaky seminka jsem zasadila tak uvidim co z toho bude.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 23. dubna 2022 16:31

Pinot Noir tady v tom by mela byt lupina.

Ted to vzdavam,ale az se nastehuju tak ji znovu vyzkousim,abych si ji ohlidala.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 23. dubna 2022 16:35

A jeste cizi peri

Maky v prikopech a seriky v cizi zahrade.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 23. dubna 2022 16:36

Sweet Potato krasna!

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 23. dubna 2022 16:36
Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 23. dubna 2022 18:27

Ted jsem jeste dozasadila.

To je tak bozi,pracovat v zahrade.

Offline Hanka H
Avatar
2914 příspěvků moje polička 23. dubna 2022 18:57

Zarinya Krásné! Už jsi zahradnice s velkým Z!

Offline AlexQ
Avatar
96 příspěvků moje polička 23. dubna 2022 18:59

Moje milované surfinky...

Offline AlexQ
Avatar
96 příspěvků moje polička 23. dubna 2022 19:01

Pozdrav z jarní Vídně...

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 23. dubna 2022 19:03

Hanka Huvidime co z toho prezije do leta.

Online Pinot Noir
Avatar
29765 příspěvků moje polička 23. dubna 2022 19:58

Zarinya ty teda nejsi žádný troškař! Tomu fandím. Do peněz to leze strašně, ještě víc, než si člověk přizná.

Všechno to máš krásné.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 23. dubna 2022 20:01

Pinot Noirdekuji,ale vis co je nejhorsi?,ze do nasi obri zahrady je to jako kdyz plivnes.

Az tu budu budu muset jit hodne do seminek,ty jsou cenove priznivejsi.

Online Pinot Noir
Avatar
29765 příspěvků moje polička 23. dubna 2022 20:27

Zarinya ono se to všechno rozrůstá, nemám nijak starou zahradu a už to musím i krotit, něco občas vyhodit a už expanduju za plot. Tam do toho moc investovat nechci, protože na to občas někdo šlápne, kadí tam psi, občas to přejedou popeláři... Takže jsem osadila prostor mezi plotem a silnicí tím, co už se mi samovolně namnožilo. Takže pokud nemusíš nutně hned osadit celou zahradu, začnou se zdroje generovat samy. . A rostliny se prý mají v zahradě opakovat, aby to hezky vypadalo, takže množit vlastní je nejen ekonomický, ale i dyzajnový ideál.

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 23. dubna 2022 20:33

Zarinya hezky ses do toho pustila

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 23. dubna 2022 20:35

Pinot Noir Tvoji zahradu vzdycky obdivuju. Ja to mam jak boj s vetrnymi mlyny. Pulka kytek zmrzne, zbytek roste o mesic pozdeji a v polovicni velikosti nez treba v Praze. A to, co alespon trochu prosperuje poslape manzelova lovecka fena. Tak jsem expandovala za plot...a tam to decimuje srnec. Ted mi sezral vsechny kvety u koniklecu. Takze jsem asi skoncila u jedovatych kytek asi, doufam ze se mi neotravi dite . Jedine co mrcha roste je lupina...