Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Hanka H
Avatar
2914 příspěvků moje polička 21. dubna 2022 21:30

notna Mně obecně tyhle bylinné odvary také připadají dost nechutné - spíš mi přijde, že se jejich chuť dobře rozvine v různých polévkách, nákypech, masech, v těstovinách .... Ale nemusí to sedět každému, to je fakt. 

Offline notna
Avatar
9379 příspěvků moje polička 22. dubna 2022 07:47

Hanka H Bylinkové čaje mám ráda, ale ten kontryhel mi nejede. Nádivku dělám jen na Velikonoce. Ani nevím proč. Máma ji peče častěji. Nebylo to u nás jen na jaře. Spíš ty čaje a do salátů dělám.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 22. dubna 2022 10:07

Zatim jsem vytvorila toto a ted cekam az nam dovezou zbytek .

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 22. dubna 2022 10:12

No a tady seminka...tak jsem zvedava nez odjedu zda neco vyleze.Lupinu uplne umorily narcisy,ktery vubec nekvetou.

Offline baltik
Avatar
4964 příspěvků moje polička 22. dubna 2022 13:43

v Brne v Kviti z lesa maji "bramboru"

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 22. dubna 2022 16:28

Tulipánová Trnava

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 22. dubna 2022 16:29

Zarinya tvoríš pekne

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 22. dubna 2022 16:32

notna kontryhel nechutil ani mne, ale vypila som. 

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 22. dubna 2022 16:55

milacka Tulipány jsou nádhera, nádherná. Kontryhel míchám s maliníkem a jahodníkem a letos budu dělat směs i s květem violky vonné, chtěla jsem i podběl, ale ten mi utekl.

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 22. dubna 2022 18:00
Reakce na milacka:

Tulipánová Trnava

​Nádhera! 

Offline Hanka H
Avatar
2914 příspěvků moje polička 22. dubna 2022 18:21

milacka Nádhera! Tulipány miluju!

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 22. dubna 2022 18:21

milacka To je krása.

Offline Ignis
Avatar
1334 příspěvků moje polička 22. dubna 2022 18:28

milacka Tak ty jsou nádherné. 

Offline Pinot Noir
Avatar
29764 příspěvků moje polička 22. dubna 2022 19:07

milacka ach!

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 22. dubna 2022 19:33

Celá Trnava je tulipánová a narcisová, tento rok sú vysadené skoro všade. Z roka na rok Trnava rastie  do krásy. Ďakujem dievčatá

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 22. dubna 2022 20:11

Pridám sem ešte jednu....

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 22. dubna 2022 20:18

milacka no ty jsou!

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 22. dubna 2022 22:49

Biely kvet krásna kytica

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 23. dubna 2022 08:36

 Svaz zahrádkářů a floristů čr velmi kladně hodnotí výstavu a expozici na letošní Floře Olomouc. poslali i fotky a videa, tak kdo máte volný, nepracovní víkend, udělejte si výlet. 

Offline Pinot Noir
Avatar
29764 příspěvků moje polička 23. dubna 2022 09:06

Zarinya to je ten rozbitý hrnec?  To je moc hezké. A co jsi nakonec zasela?

Myslíš, že ta lupina to nezvládne? To by byla škoda.