Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline SunEclipse
Avatar
3466 příspěvků moje polička 25. dubna 2022 17:28

notna my, co v přímém přenosu sledujeme, jak se morčata přehrabují v misce, víme o rozežranosti jakýchkoli býložravců svoje

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 25. dubna 2022 18:24
Offline Malvin
Avatar
1644 příspěvků moje polička 25. dubna 2022 19:32

Být to jen na kocourech, máme na balkoně jen trávy, aby bylo co okusovat .

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 25. dubna 2022 19:50
Reakce na Sweet Potato:

Zarinya Krása. S lobelkami držím palce. Já je vždycky bleskurychle usuším.

​no ja je dost preila tak doufam,ze se zpamatuji.

Offline continuity
Avatar
42703 příspěvků moje polička 25. dubna 2022 19:50

Pinot Noir to je nádhera

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 25. dubna 2022 19:59

notna malebny výhľad, a potom ro vytriezvenie, ze? Tiez mame plot 

Online Pinot Noir
Avatar
29762 příspěvků moje polička 25. dubna 2022 20:36

Malvin je, poznávám regál

Hezká džunglička.

Online Pinot Noir
Avatar
29762 příspěvků moje polička 25. dubna 2022 20:36

continuity děkuji.

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 25. dubna 2022 20:44

Malvin To je krásné.

Já koupila Angreštovi papyrus. Hrozně hlasitě mlaská.

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 25. dubna 2022 20:53

Narcisy vrcholí a tulipány začínají.

Pro mne je touhle dobou zahrádka asi nejkrásnější.

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 25. dubna 2022 20:53

Narcisy vrcholí a tulipány začínají.

Pro mne je touhle dobou zahrádka asi nejkrásnější.

Online Pinot Noir
Avatar
29762 příspěvků moje polička 25. dubna 2022 21:03

Sweet Potato krásné. Taky jsem si to říkala, ale pak jsem zalistovala loňskými fotkami a kosatce, pivoňky, růže, různé kvetoucí keře, bohyšky, orlíčky, řebříčky, třapatky, slunečnice, lilie, krásenky, hortenzie, astry, chryzantémy,... A to jsou jen ty největší a nejznámější. Nemůžu říct, které období je na zahradě nejhezčí. Tohle je super, protože je po zimě.

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 25. dubna 2022 21:07

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 25. dubna 2022 21:10

Pinot Noir Jo, krásné jsou všechny, ale já mám pro jarní cibuloviny prostě slabost. Plus ta svěží zeleň, rozkvétající ovocné stromy a tak vůbec.

Online notna
Avatar
9379 příspěvků moje polička 25. dubna 2022 21:29

Janulik03 Ano, byla jsem zklamaná. Na ten plot jsem si doteď nezvykla. Přes léto moc vidět není, ale v zimě hodně. Před tím nám se sousedy ty zahrady tak krásně přecházely jedna na druhou, neměly konec.

Sweet Potato Krásné kytky. A ty pomněnky

Offline continuity
Avatar
42703 příspěvků moje polička 25. dubna 2022 22:04

Sweet Potato taky mám nejraději jarní cibule. Jedu je na balkone už od Vánoc a celkem mi je líto, že už to končí. 

Offline brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 25. dubna 2022 22:30

Sweet Potato Narcisy a tulipány jsou nejlepší. Akorát u nás je to letos nějaké opožděné

Offline Malvin
Avatar
1644 příspěvků moje polička 25. dubna 2022 22:52

Pinot Noir je to on .  Děkuji ti moc za tip. Je fakt hezky stabilní.  Chtěla jsem ho jeste natřít, ale nestihla jsem to.

Sweet Potato krásný mourek. Papyrus by takhle krásně vypadal u nás deset minut, pak by ho začali spásat. 

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 26. dubna 2022 02:08

brrr u nas tiez este tulipány len pomaličky začínajú. Je tu všetko neskôr. 

Pinot Noir ty uz mas vsetko take svieže nakvitnute

Offline Tlustakocka
Avatar
4 příspěvků moje polička 26. dubna 2022 08:25

U nás ožírá tulipány náš kocour.

Pachatel