Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 15. května 2022 16:06

Pivoňky mi ani zdaleka nekvetou, ale tamaryšek jo

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 15. května 2022 16:51

Všem vám to moc pěkně kvete a je to velká krása

Offline continuity
Avatar
42699 příspěvků moje polička 15. května 2022 16:54

Pinot Noir ho, díky, já jsem ten odkaz nečetla. Je to moc hezký keř. 

Offline Pinot Noir
Avatar
29756 příspěvků moje polička 15. května 2022 17:38

Ty mšice na lupinách, proboha, co je to za obludy?!

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 15. května 2022 17:39

Uplne posledni na me u rodicu pockaly. Moje vlastni bude mit svuj prvni kvet..

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 15. května 2022 17:43

Vilemina tamaryšek nádherný

Offline Vlm
Avatar
897 příspěvků moje polička 15. května 2022 18:24

Vilemina to je nádhera,Jos a pivoňky taky,moje bude mít taky zatím jeden květ,ake díky i za něj.

u nás už máme vylihnuto, samý pulec, kvákání ustalo, zato na rybníku tam to žije

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 15. května 2022 19:02

Pinot Noir

Teda ty máš ale ošklivý mšice

Možná by už šly sbírat ručně jako mandelinky...

Offline Janulik03
Avatar
20153 příspěvků moje polička 15. května 2022 19:15

Vilemina uaaa tak tamarisky milujem ta tvoja je nádherná

Offline Janulik03
Avatar
20153 příspěvků moje polička 15. května 2022 19:15

Pinot Noir nepozerám, nečítam, nevidím

Offline Janulik03
Avatar
20153 příspěvků moje polička 15. května 2022 19:19

A vobec bol dnes krásny deň. Prerabame jazierko, vsade bordel, hlina, to co sme vydolovali z dna je uuuuf. Ale na ozilacsom kopu kameňa, tak snáď niečo z neho bude. A zvysok dňa už len počúvanie podcastov v hojdacej sietí. 

Offline Pinot Noir
Avatar
29756 příspěvků moje polička 15. května 2022 20:28
Reakce na Mha:

Pinot Noir

Teda ty máš ale ošklivý mšice

Možná by už šly sbírat ručně jako mandelinky...

​To bych mohla, kdybych se nebála, že mě kousnou.

Offline SunEclipse
Avatar
3466 příspěvků moje polička 15. května 2022 20:44

to jsou šlechtěné mšice, potrava  budoucnosti, samý protein

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 15. května 2022 23:44

Janulik03 moc se tesime na fotky noveho jezirka. A houpaci sit je nej

Online Garfie
Avatar
28428 příspěvků moje polička 16. května 2022 04:24

Vilemina Tamaryšek!

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 16. května 2022 14:23

Pinot Noir

Jasně, žes mě inspirovala s regalkem z Lidlu

Zrovna jsem ho sešroubovala a natrela fermeží. 

Offline Pinot Noir
Avatar
29756 příspěvků moje polička 16. května 2022 14:26

Vilemina super, tak ať dobře slouží! Těším se na fotku, až bude zaplněný.

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 16. května 2022 14:28

Pinot Noir Taky mám skoro centimetrové. Ty by ani Ferda nezkrotil.

Lupiny jsou v posledním tažení. Děsím se, co ty obludy budou žrát pak?

Offline Pinot Noir
Avatar
29756 příspěvků moje polička 16. května 2022 14:29

Ta moje pivoňka je obří. Pořád na ty květy musím chodit koukat! A i tento clematis je jak kolo od vozu!

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 16. května 2022 14:29

SunEclipse Ony tě ty humory přejdou, až si tě najdou.