Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Hanka H
Avatar
2914 příspěvků moje polička 13. května 2022 21:47

Kan Díky, vydám se tam - žlutý lepivky mám v každém květníku, už mi to leze na nervy (i do peněz- každý týden kupuji tři balíčky, protže se nechci dívat na nánosy musích mrtvolek).

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 13. května 2022 22:02

Pinot Noir pro tebe mam jeden, co pokazde obdivuju. Tomu musi byt tak sto let. Na fotce je asi pulka keru...

Offline Ginger
Avatar
1216 příspěvků moje polička 13. května 2022 22:43

Jos skalka je paradni

Offline Ginger
Avatar
1216 příspěvků moje polička 13. května 2022 22:51

milacka louka , jak go delas, ze ti ten len nikdo nesezere?

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 13. května 2022 23:25

Ginger nerobíme nič, ani ma nenapadlo, že by ho mohol niekto žrať, teraz mi to bude vŕtať hlavoustarosti nám robí len krtko alebo jeho celá rodina. Na druhej strane som rada, že sa z trávnika presunuli na lúku. A videla som ešte jašteričky. Možno sú tam aj nejaké hlodavce, ale zatiaľ nikto nič nežerie. A o pár dní bude kvitnúť ďatelina/jetel.

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 13. května 2022 23:26

Kan tvoj obľúbený kosatec, onedlho ich bude oveľa viac.

Offline luciole
Avatar
1215 příspěvků moje polička 14. května 2022 00:35

brrr 

Tak nevím jestli záleží na druhu levandule, na množství, vzdálenosti,... babička se takhle mšic na růžích zbavila. A nebo teď řádí nějaký nový, zmutovaný...

A co výluh z kopřiv?

Offline Garfie
Avatar
28428 příspěvků moje polička 14. května 2022 03:56

milacka  Kosatce jsou nádherné! Tady už odkvetly. :-(

Offline Ginger
Avatar
1216 příspěvků moje polička 14. května 2022 06:31

milacka tak to mas kliku. Krtka mam taky, jede na vykon a preoral mi pulku zahrady. Pak mame jeste cmelaci hnizda v zahonku, ktery musim obcas zalevat a ta voda jim tece dovnitr. Snad to zvladnou.

Offline eM
Avatar
1740 příspěvků moje polička 14. května 2022 08:48

milacka brrr  Ty louky

Offline eM
Avatar
1740 příspěvků moje polička 14. května 2022 08:50

Naše poslední letošní tulipany:

Offline SunEclipse
Avatar
3466 příspěvků moje polička 14. května 2022 08:50

Ginger tak to je to samý jako když prší, ne? S tím musí čmeláci počítat

Offline Pinot Noir
Avatar
29756 příspěvků moje polička 14. května 2022 09:08

eM ju, tyhle máme taky. Ale vyrostly jen dva, jsou na blbým místě. Krásný jsou.

Offline Pinot Noir
Avatar
29756 příspěvků moje polička 14. května 2022 09:10

U nás jsou ještě kvetou tyhle. Ty červené jsou vysoké a obrovské.

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 14. května 2022 14:06

Ginger ledva tu doctu o krtkovi a lup ho, na schodech mi tu lezi jeden mrtvej. Asi kocicky... Fotit vam ho teda nebudu

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 14. května 2022 14:09

Tulipany skoncily, orlicky nastupuji

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 14. května 2022 14:11

Sweet Potato

To jsem asi byla já s těma mšicema, upřímně se kaju a sypu si Cererit na hlavu.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 14. května 2022 14:19

Hanka H Tohle to je.

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 14. května 2022 14:25

A saturejka

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 14. května 2022 14:49

Invaze hmyzu v Chorvatsku. Pláže pokryly tisíce mšic.

To už byl lepší žralok, ten byl nebezpečný jen pro učitelky.