Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Garfie
Avatar
28428 příspěvků moje polička 14. května 2022 15:14

moora No tak to je nadhera! Ja dnes jeden zajimavy uovek

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 14. května 2022 15:17

Garfie no ten je!

Offline Magráta
Avatar
8114 příspěvků moje polička 14. května 2022 16:12

Garfie tyjo

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 14. května 2022 17:28

Príroda je umelkyňa. Milujem jar a jej paletu farieb a vôní.

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 14. května 2022 17:29

moora potrebujem saturejku

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 14. května 2022 17:30

Materina dúška

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 14. května 2022 17:36

milacka Nádhera, ty už si tuším v raji, Darinka.

Offline Ginger
Avatar
1216 příspěvků moje polička 14. května 2022 17:40

Tohle na zahradce neroste, ale je to krasa velika

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 14. května 2022 17:45

Biely kvet v mojom raji Jarka, kvitnúci orgován nádherne vonia, keď zafúka vietor, cítim jeho vôňu až do kuchyne. Jar si jednoducho užívam, rada sa prechádzam po záhrade s mobilom v ruke a fotím si túto krásu. Vonku je ešte príjemne, nie je dusno a horúco, včera popršalo, výdatne ale bez vetra, všetko ešte krajšie zazeleňalo a rozkvitlo. Predvčerom jeden rozkvitnutý kosatec a dnes mi ich vnuk napočítal 32. Ale dva trsy už musím vymeniť. 

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 14. května 2022 17:46

Ginger ako sa volá táto bylinka? 

Offline Hanka H
Avatar
2914 příspěvků moje polička 14. května 2022 18:06

Kan Díky moc, mám od značky jenom hnojivo, koupím ještě toto.

Offline SunEclipse
Avatar
3466 příspěvků moje polička 14. května 2022 18:29

milacka tipuji vstavač nachový

Offline Ginger
Avatar
1216 příspěvků moje polička 14. května 2022 18:58

milacka to je vstavac nachovy, divoka orchidej

Offline Ginger
Avatar
1216 příspěvků moje polička 14. května 2022 18:58

SunEclipse a mas pravdu!

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 14. května 2022 19:09

Garfie Co to je za krásu?

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 14. května 2022 19:15

Cizí peří.

Offline berush
Avatar
460 příspěvků moje polička 14. května 2022 20:39

baltik potvrzuju - mšice kam se podíváš. Vzdala jsem eko bio košer a vytasila Mospilan. Na šalvěji (velikánský keř) jsem je viděla poprvé. Všechny švestky, jabloně, mirabelky, úplně obsypané a velké stromy holt postříkat nejde. Samozřejmě i růže. A začínají vylézat slimáci. Myslíte že v tom hraje roli i letošní velmi mírná zima?

Online continuity
Avatar
42700 příspěvků moje polička 14. května 2022 21:11

berush zcela určitě. Do toho to suché jaro.

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 14. května 2022 22:17

Mšice mávame pravidelne na cédroch, syn na bobuľovinách, už ich má kompletne lepkavé.

Offline Garfie
Avatar
28428 příspěvků moje polička 14. května 2022 23:22

Sweet Potato Vůbec nevím, roste to tady v sousedství a pak kousek dál tak divoce...říkala jsem si, jestli to nemůže být nějaký zvláštní druh hortenzie? Teď tady začínají kvést a květy to má podobné.