continuity podle těch poupat mi to připadá jako nějaký mák.
Kytičky aneb zelené prsty...
Pinot Noir ten biely orlicek je nádherný. Ani som este taký nevidela, kupila si sadenice ci semienka?
Janulik03 děkuju. Koupila jsem sazenici.
Rozkvetla první pivoňka 

A ty barvy prostě ![]()

Mha tyto louky se kosí ručně ![]()
Ginger tak přijeď ![]()
Na Kopanicích je krásně celoročně.
Leny Tak to se shodneme - název žežulník odpovídá české kukacce. Ptala jsem se Čecha, který už více než 50 let žije na Slovensku.![]()
Leny Někde u Čertoryjí, nebo severněji?
Isca Moravské Kopanice - Vyškovec, Lopeník, Žítková
Mha Je to oficiální akce, jezdí dobrovolníci, studenti a hlavně ochránci přírody.
Máky z krepáku na parkovišti před naší Olympií (velké jako dlaň).

Malvin Dočítám se zpožděním, pěkný kytky i záškodníci ![]()
Ignis zaskodnik je milovnik kytek. Hlavně těch, co může sežrat ![]()

Kto tu spominal tie vošky??????? ![]()
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my
