Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Vlm
Avatar
897 příspěvků moje polička 23. května 2022 14:15

Magráta proč by to nešlo? Je ro fakt strašně příjemný,a to jsem se cukala

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 23. května 2022 15:21

Kan nechávame, je dostatočne hlboké, v zime "spia". A v prevádzke je len akváriový bublinkovač na palici. Filter vypíname.

Online Sweet Potato
Avatar
40128 příspěvků moje polička 23. května 2022 20:39

Dračík a orlíčky.

Offline brrr
Avatar
12301 příspěvků moje polička 23. května 2022 21:04

Sweet Potato Ty orlíčky jsou úžasné. Mám od světle růžových po černofialovou a to zrovna nejsou moje oblíbené barvy. Tmavě rudý se na rozdíl od jiných nechce nějam množit.

Online Pinot Noir
Avatar
29755 příspěvků moje polička 23. května 2022 21:05

Sweet Potato krásné. Začínám na ty orlíčky ovšem trochu nadávat, plevelí hrozně a jako plevel jsou teda mimořádně úporné. 

Online Jos
Avatar
příspěvků moje polička 24. května 2022 08:25

Sweet Potato Orlicky ❤️. A jsou drzaci na rozdil od Pinot Noir jsem za ne rada, protoze je nezahubi ani nase zver. 
A ja opet plevelim s horci, ale ony kvetou strasne dlouho a ta modra je neuveritelna

Online Pinot Noir
Avatar
29755 příspěvků moje polička 24. května 2022 08:26

Jos klidně plevel, to je úžasná barva

Online Jos
Avatar
příspěvků moje polička 24. května 2022 08:29

A vyrobila jsem si takove trvalkove kvetinace 

, tak jsem zvedava, jak to zvladnou

Offline Magráta
Avatar
8114 příspěvků moje polička 24. května 2022 08:39

Jos mně hořci už nekvetou, úplně odpadla

A kvetou oba zamiokulkasy 

Offline Magráta
Avatar
8114 příspěvků moje polička 24. května 2022 08:40

Online continuity
Avatar
42695 příspěvků moje polička 24. května 2022 08:41

Magráta to je srandovní kvítko. 

Offline Magráta
Avatar
8114 příspěvků moje polička 24. května 2022 08:52

continuity že jo?

Online Sweet Potato
Avatar
40128 příspěvků moje polička 24. května 2022 08:54

Jos Odhaduju, že ty konifery to ostatní brzy utlačí, ale teď je to pěkné.
A hořec je nádherný! 

Vidím kousek pejska?

Online Sweet Potato
Avatar
40128 příspěvků moje polička 24. května 2022 09:00

Pinot Noir Mně akorát vadí, že některé druhy vyhnaly květy na strašně dlouhých stoncích a ty se záhy svalily na zem. Nejvíc mne to štve u toho "sukýnkového"

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 24. května 2022 09:19

Sweet Potato ten je krasnej. Schovej mi seminka, prosim

Online Sweet Potato
Avatar
40128 příspěvků moje polička 24. května 2022 09:25

moora Pokusím se. A asi najdeme nějakého malého.

Online Jos
Avatar
příspěvků moje polička 24. května 2022 09:29

Sweet Potato Asi utlaci, ale venkovni klece (ty uplne bezne) rostou hodne pomalu. Ten zbytek je tam jako vypln, samotna klec by byla moc malo. A jo, je tam ocasek naseho kopova nebo jeho ucho, tezko rict 

Online Pinot Noir
Avatar
29755 příspěvků moje polička 24. května 2022 09:36

Jos a vidím šantu? To je podle mě největší utiskovatel.

Ale to je jedno, máš to hezké a tyhle smíšené nádoby jsou živý organismus, přesazuju je a měním několikrát do roka, nedá se odhadnout, co jak rychle poroste. 

Online Jos
Avatar
příspěvků moje polička 24. května 2022 10:01

Pinot Noir Ja nevim vubec nic . Jsem vzala par trvalek za par korun ve stylu, hele pekna hluchavka. Tak je to šanta, dik. S presazivajim pocitam. 

Offline Magráta
Avatar
8114 příspěvků moje polička 24. května 2022 13:29

A vykvetl poslední (největší) rhododendron