Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Magráta
Avatar
8114 příspěvků moje polička 24. května 2022 13:33

A začínají růže (bohužel listy opět s plísní nebo rzí...)

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 24. května 2022 20:09

Na mých záhoncích si v noci kočky udělaly mejdan. Pak pokračovaly dal po střechách (včetně zpěvu).

Už i vy, obratlovci?

Offline Janulik03
Avatar
20149 příspěvků moje polička 24. května 2022 20:13

Jos tie nadoby sú pekné a ked sa rozrastie presadis. Ale to ma čas. Vidíš to ma inšpirovalo , mam dve nádoby, zajtra tam niečo strcim. 

Offline Janulik03
Avatar
20149 příspěvků moje polička 24. května 2022 20:14

Sweet Potato ten orlicek je krásny.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 24. května 2022 20:15

Tak aspoň jedna nezválená lupina a jaksi opožděný narcis.

A kus mojí ruky jako bonus. A prý že sem nedávám svoje fotky. 

Offline Pinot Noir
Avatar
29755 příspěvků moje polička 24. května 2022 20:26

Magráta to bude krásná růže, doufám, že uvidíme fotku v plném květu

Offline Pinot Noir
Avatar
29755 příspěvků moje polička 25. května 2022 06:38

Mha moje lupiny nejsou zválené, ale zničené mšicemi, ušetřena zůstala jen tahle jedna. 

Offline Pinot Noir
Avatar
29755 příspěvků moje polička 25. května 2022 06:42

A kosatce jedou.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 25. května 2022 06:58

Pinot Noir

Krásné kosatcejjako od van Gogha

Tu lupinu máme asi stejnou, takový světle růžový druh, ale nebyl tu loni někdo, kdo měl nějaké jiné barvy? 

Offline Pinot Noir
Avatar
29755 příspěvků moje polička 25. května 2022 07:39

Mha mám ještě žlutooranžovou, tmavě růžovou a mláďata modrobílé. Ale ty mšice, no.

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 25. května 2022 09:04

Pinot Noir krasny kosatce, zvlast ten zluty

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 25. května 2022 09:07

Rozbily se mi rododendrony, pred par tydny to udelal bily a ted i fialovy. Poupata se rozvinou, ale kvety se neotevrou do zvonecku, zustanou jako na fotce a postupne uvadnou. Jediny, co jsem nasla, ze to muze byt suchem nebo namrznutim

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 25. května 2022 09:11

Pinot Noir milujem obdobie kosatcov.

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 25. května 2022 09:23

A aj jazierkové začínajú kvitnúť.

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 25. května 2022 09:28

Pinot Noir lupiny mi v záhrade chýbajú, prečo?musím to napraviť.

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 25. května 2022 09:43

Lupiny jedou, ale slimáci taky

Offline Pinot Noir
Avatar
29755 příspěvků moje polička 25. května 2022 09:47

Vilemina wow, ty jsou úžasný!

milacka krása, já jsem z nich taky paf, co příroda dokáže vytvořit za tvary

moora ty jo, to je zvláštní

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 25. května 2022 10:07

Pro milovnice azalek a rododendronu jeden liberecky dum

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 25. května 2022 10:23

Vileminateda ty jsou!

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 25. května 2022 10:24

Pinot Noirty kosatce jsou taky uzasny.:-)