A začínají růže (bohužel listy opět s plísní nebo rzí...)
Kytičky aneb zelené prsty...
Na mých záhoncích si v noci kočky udělaly mejdan. Pak pokračovaly dal po střechách (včetně zpěvu).
Už i vy, obratlovci? ![]()
Jos tie nadoby sú pekné a ked sa rozrastie presadis. Ale to ma čas. Vidíš to ma inšpirovalo , mam dve nádoby, zajtra tam niečo strcim.
Sweet Potato ten orlicek je krásny.
Tak aspoň jedna nezválená lupina a jaksi opožděný narcis.![]()
A kus mojí ruky jako bonus. A prý že sem nedávám svoje fotky.

Magráta to bude krásná růže, doufám, že uvidíme fotku v plném květu ![]()
Mha moje lupiny nejsou zválené, ale zničené mšicemi, ušetřena zůstala jen tahle jedna.

A kosatce jedou. ![]()



Krásné kosatce
jjako od van Gogha
Tu lupinu máme asi stejnou, takový světle růžový druh, ale nebyl tu loni někdo, kdo měl nějaké jiné barvy?
Mha mám ještě žlutooranžovou, tmavě růžovou a mláďata modrobílé. Ale ty mšice, no. ![]()
Pinot Noir krasny kosatce, zvlast ten zluty
Rozbily se mi rododendrony, pred par tydny to udelal bily a ted i fialovy. Poupata se rozvinou, ale kvety se neotevrou do zvonecku, zustanou jako na fotce a postupne uvadnou. Jediny, co jsem nasla, ze to muze byt suchem nebo namrznutim

Pinot Noir milujem obdobie kosatcov.
A aj jazierkové začínajú kvitnúť.
Pinot Noir lupiny mi v záhrade chýbajú, prečo?
musím to napraviť.

Lupiny jedou, ale slimáci taky![]()
Pro milovnice azalek a rododendronu jeden liberecky dum



Vileminateda ty jsou!![]()
Pinot Noirty kosatce jsou taky uzasny.:-)
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my
