Janulik03 ![]()
Ale veď ty máš nádhernú záhradu, je na čom pásť si oči. A koľko ti vydržia pivoňky vo váze? Ich vôňa je úžasná.
Kytičky aneb zelené prsty...
milacka dala som rano nerozvinute puky a dufam ze aspon tri dni dajú. Vôňa je to krásna
moora mne toto urobil rododendron minulý rok. Dala som vela okyslovaca pôdy a asi to pomohlo. Ale azalka nekvitne ![]()
milacka Na ten mi bohužel chybí místo.
Moja prvá červená jahoda. Kedysi mi vyliezli z veľkého črepníka na štrkovú plochu a veselo si rastú ako burina.
A sú všade![]()

Táto plazivá kvetinka potrebuje zasadiť do pôdy.
Janulik03 diky, zkusim prikyselit

Tady je tak hrozný sucho! ![]()
Pinot Noir u nás taky, nenaprselo skoro nic!
Vilemina já to moc nesledovala, mám obě děti nemocné, do toho pracuju, celý den jsem včera seděla u PC, nebo obsluhovala marody a pořádně ani z okna nekoukla, ale měla jsem dojem, že celý den tak nějak prší. Tak to byl fakt jen dojem. Dnes jsem šla něco přesadit a do země nejde kopnout a když, tak se jen práší. ![]()
Máte krásné zahrady, všechno se mi líbí, jezírka upřímně závidím. ![]()
A je tu hodně barev, tak přidám nějakou zeleň.



Pinot Noir ty bohyšky jsou boží! Včera tu jen tak mžilo, šla jsem sázet jeden keř a půda jak beton. On ten srážkovej stín je k pos...no, jdu zkusit kolik vody je v nádrži.
Pinot Noir Ty hosty jsou
. Taky je posledni dobou vysazuju, jsou velmi odolne.
A jestli počasí umožní, bude letos slušná úroda fíků.



Taky je mám ráda![]()
Vilemina jsou nádherné ![]()
Vilemina nádhera,ty červené listy,toje co?
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my
