Jos to je nádhera!
Kytičky aneb zelené prsty...
Jos to je paráda!
Jos Není to v horních Kateřinkách?
a taky v Oldřichově si pamatuju jeden takový
A mně se chce brečet,po dnešním nočním dešti mám kosatce úplně zvalchovaný![]()
Aranel Tohle je Kraluv haj
Jos Teda, to je sbírka!
Stříhali dohola malého chlapečka...
Nechcete někdo kus drdólu? ![]()

Jos cipana
to je teda
Sweet Potato Taková škoda.
Sweet Potatoskoda ze si nestrihala skôr.
Panička našla starý hrniec.

Niečo nové na
lúke.
Rododendrony posledné, rhodgesia začína, plamienok gorskyt este mláďatko.



A hlavne stále záplava margarétok.
Prve pivonky zo záhrady

milacka milujem tu tvoju lúku
Sweet Potato což o to, já bych si vzala, ale aby on chtěl být u mě, aby to nedopadlo jak minule, kdy chcípl vysloveně protestně ![]()
Sweet Potato Neboj, za rok jich budeš mít víc. O hodně víc :-)
Sweet Potato presne ako píše Emi budúci rok ich budeš mať ako margarétkový koberec![]()
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my
