mc pěkný a koukám, že zapršelo ![]()
Kytičky aneb zelené prsty...
Jdu taky něco nafotit, tady je tolik krásných rostlinek![]()
Připadá mi, že tady je nejméně kontroverzní vlákno, my si tu všechno pochválíme, i ty mšice.
Mha no nevím, moje mšice to tu pěkně schytaly! Prý jsou ošklivý! ![]()
![]()
Ale velký! A to se taky počítá.![]()
Představ si, že bys šla se mšicema do oblekaciho vlákna, určitě by měly špatný odstín. A kdyby do vztahoveho, ještě hůř, určitě by i na nich našly nějaké hnidy.
Prostě jen tohle vlákno je nejvíc tolerantní.
Odpoledne vyfotim nějaký okousany salát, ať to otestuju![]()
Naposledy otravuju s rododendronem, timhle letos koncim. A radost mi dela skalka u domu, uz je pekne zarostla a taky obri orlicek.



Jos proč naposledy,je to nádhera ![]()
Jos tie rododendrony sú ![]()
Vyšla som von po práci a kvitne toho už celkom dosť
Hlohyna, heuchery, kocurnik, cesnaky, divozel, am rada tento záhon.




Este pakosty 
Janulik03 prosím, čo je to biele na úplne prvej fotke?
slniecko hlohyna sarlatova , pichlavy ker ale krásne kvitne a potom má oranžové bobule.

První rozkvetlé růže 
slniecko podklad pod zlatohlavka![]()
Muškáty mají víc květů než loni za měsíc a africká sedmikráska taky jede


A muž mi předevčírem řekl, že naštěstí se mi už nevejdou žádné další kytky. Hold my beer.
A to se tam vejde ještě 60 cm květináč. Jsem to podcenila. ![]()


A monkey monstera na pracovním stole přerostla, tak tohle snad chvíli vydrží malé ![]()

continuity ty sedmikrásky mají úžasnou barvu
A celá tvoje lodžie je krásná
continuity Nadhera. Vsechno. Janulik03 krasna zahrada
continuity teda máš nádherný balkón, takto nejako si predstavujem balkóny. ![]()
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my

