Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 31. května 2022 20:48

Janulik03 hlohyňu mám aj ja a keď sa pozabudnem pri strihaní a pichnem sa, spomeniem všetkých čertov. Rýchlo rastie, niekedy mi ide na nervy. Ale kvitne krásne a priťahuje včielky.

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 31. května 2022 20:50

Magráta žltá ruža - je krásna

Offline continuity
Avatar
42693 příspěvků moje polička 31. května 2022 21:05

Magráta Jos Janulik03 díky! Dva roky covidove péče jsou znát a hlavně jsem se vcelku oprostila od letniček. Dala jsem teď po létech dvě rostlinky na východní okno. Akorát už celkem trvá to zalít. 

Offline Janulik03
Avatar
20148 příspěvků moje polička 31. května 2022 21:13

milacka no my sme ju teraz akosi pozabudli ostrihat. Takze az sa na to dáme, tak neviem aké rukavice si nasadim. Bude to boj. 

continuity no proste si to vychytala

Online Tak Betty
Avatar
6089 příspěvků moje polička 31. května 2022 23:26

continuity prosím tě ta africká sedmikráska, viim, že sis ji kupoval vloni, to je ta samá? Já si ji taky koupila,když jsem jí videla u tebe , ale nenapadlo mně ji uchovat. A letos jsem ji v OBI neviděla.

Online Pinot Noir
Avatar
29755 příspěvků moje polička 31. května 2022 23:35

Mha tak hele, nesu další mšice. Ale chvalitebné moc nejsou. . Řebříčky úplně obalené. Z takového množství hmyzu, být miniaturního, se mi navaluje.

Online Pinot Noir
Avatar
29755 příspěvků moje polička 31. května 2022 23:38

Jos ten poslední rododendron má úžasnou barvu

Janulik03 krásná džungle.

continuity krásný balkon máš. A ty pokojovky.

Online Pinot Noir
Avatar
29755 příspěvků moje polička 31. května 2022 23:55

A už je co mlsat.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 01. června 2022 06:58

Pinot Noir

Jenom neprohodit popisky u fotek.

Budeš ty řebříčky vytrhavat nebo mají ještě šanci přežít?

Offline baltik
Avatar
4963 příspěvků moje polička 01. června 2022 07:00

Pinot Noir videla jsem vcera krasne video, jak je beruska pozira, jednu za druhou :) 

Online Pinot Noir
Avatar
29755 příspěvků moje polička 01. června 2022 07:09

Mha postříkala jsem to a uvidím. Rovnou vyhazovat nebudu, ibišky jsem měla taky chuť vykácet, ale vzpamatovaly se. 

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 01. června 2022 08:37

Pinot Noir Pani. Krasa. Tohle je nej vlakno, kdyz i jinde to kvete a je tu trocha prirody. Edit: nemyslim msice!!! Ty jsou hnusny

jinak rodicum na chate se zvrhla vistarie. Nikdy ji nerezali a uz obsadila jehlicnany a preskocila na jablon v sousedstvi . Moc to nejde vyfotit, ale je obri. 

Offline continuity
Avatar
42693 příspěvků moje polička 01. června 2022 08:51

Jos ta je jak z hororu

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 01. června 2022 10:21

continuity . No treba TAM neco zije

Offline chia
Avatar
příspěvků moje polička 01. června 2022 10:28

Offline chia
Avatar
příspěvků moje polička 01. června 2022 10:29

Offline Victoria
Avatar
1414 příspěvků moje polička 01. června 2022 12:27

chia Krásné! 

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 01. června 2022 12:34

Jos Oživlí vistariodlaci útočí

chia Super fotky

Offline chia
Avatar
příspěvků moje polička 01. června 2022 12:52

Victoria Mha ďakujem

Offline Janulik03
Avatar
20148 příspěvků moje polička 01. června 2022 12:52

chia nádhera