Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 24. června 2022 12:06

Magda ovšem to je moc krásnej kout i kotel!!!!

Offline Magda
Avatar
255 příspěvků moje polička 24. června 2022 13:06

Vilemina

Děkuji

Offline Magda
Avatar
255 příspěvků moje polička 24. června 2022 13:07

Magráta 

Děkuji

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 24. června 2022 13:36

Magda to je hezke!

Offline Magda
Avatar
255 příspěvků moje polička 24. června 2022 13:40

moora 

Děkuji, vodní prvek nám tu chyběl a inspirovala jsem se tady od Vilemina

Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 24. června 2022 14:08

Magda Krásný kout.

Offline Magráta
Avatar
8112 příspěvků moje polička 24. června 2022 14:57

Po návratu z dovolené to samozřejmě doladím 

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 24. června 2022 15:20
Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 24. června 2022 16:49
Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 24. června 2022 17:07

Magráta Děláte mi radost dámy. Kačenkám zdar!

Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 24. června 2022 20:03

Krásne fontanky máte. Nemáme kacicku ale aj hus sa počíta? 

Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 24. června 2022 20:07

A radosť mi robia krasenky. Jednoduché aj dvojite tzv cupcake. Kupila som semienka a teraz uz budem množiť sama. Ak sa mi podari pozbierať semena, mozem sa podeliť. 

Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 24. června 2022 20:10

A ihla rozkvitla

A aj smetiak pred domom ma svoju ružu 

Offline SunEclipse
Avatar
3464 příspěvků moje polička 24. června 2022 20:49

continuity ježííš...já na něj doteď nevzpomněla, to jsem nechtěla slyšet, že už se zas zkracují dny

Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 24. června 2022 20:55

Janulik03 Že jseš to ty, tak se i hus počítá.

Ty krásenky mnd ale štvou. Mně vůbec nevyklíčily.

Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 24. června 2022 21:02

Sweet Potato ani jedna? Tak ja ich bud rok vysejem a ked bude dost, poslem sadenice 

Offline černá káva
Avatar
2114 příspěvků moje polička 24. června 2022 21:14

Janulik03 Krásenky jsou famózní

A libi se mi i hus.

Offline Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 24. června 2022 22:34

Janulik03 ty krásenky . Na svoje teprve čekám, i když vůbec na ně nespěchám, jsou pro mě symbolem už pokročilého léta. 

Offline Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 24. června 2022 22:35

Jeden sléz ze samovýsevu pro Kan 

Offline Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 24. června 2022 22:36

Růže