Magda ovšem to je moc krásnej kout i kotel!!!!
Kytičky aneb zelené prsty...
Děkuji
Děkuji
Magda to je hezke!
Děkuji, vodní prvek nám tu chyběl a inspirovala jsem se tady od Vilemina
Magda Krásný kout.
Po návratu z dovolené to samozřejmě doladím 
černá káva moora Sweet Potato Díky
Magráta Děláte mi radost dámy. Kačenkám zdar! ![]()
Krásne fontanky máte. Nemáme kacicku ale aj hus sa počíta?

A radosť mi robia krasenky. Jednoduché aj dvojite tzv cupcake. Kupila som semienka a teraz uz budem množiť sama. Ak sa mi podari pozbierať semena, mozem sa podeliť.




A ihla rozkvitla
![]()

A aj smetiak pred domom ma svoju ružu

continuity ježííš...já na něj doteď nevzpomněla, to jsem nechtěla slyšet, že už se zas zkracují dny ![]()
Janulik03 Že jseš to ty, tak se i hus počítá.
Ty krásenky mnd ale štvou. Mně vůbec nevyklíčily.
Sweet Potato ani jedna? Tak ja ich bud rok vysejem a ked bude dost, poslem sadenice
Janulik03 Krásenky jsou famózní ![]()
A libi se mi i hus.
Janulik03 ty krásenky
. Na svoje teprve čekám, i když vůbec na ně nespěchám, jsou pro mě symbolem už pokročilého léta.
Jeden sléz ze samovýsevu pro Kan

Růže ![]()


Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my
