Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline continuity
Avatar
42647 příspěvků moje polička 10. listopadu 2022 11:39

Garfie to mám prosím na balkoně. Plevel je to příšerný, loni to byla malinka rostlinka v haloweenskem košíčku. Letos vytlačila další dvě kytky v 60 cm truhlíku. 

Offline Garfie
Avatar
28419 příspěvků moje polička 10. listopadu 2022 12:20

continuity Nasaď to před dům na chodník!  

Offline Sweet Potato
Avatar
40107 příspěvků moje polička 10. listopadu 2022 12:28

Garfie To jeokrasný lilek. Bacha, nejíst!!!

Offline continuity
Avatar
42647 příspěvků moje polička 10. listopadu 2022 12:32

Garfie podle mě to vymrzne.

Offline Garfie
Avatar
28419 příspěvků moje polička 10. listopadu 2022 13:07

Sweet Potato Tak to by mě nenapadlo (ani jedno teda). 

Offline Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 12. listopadu 2022 23:20

Zahrada ještě úplně nespí (ale už se tomu přibližuje).

Offline Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 12. listopadu 2022 23:30

A ještě truhlíkové kvítí. S ním už ale možná tyhle noci s teplotami k nule zamávají.

Offline černá káva
Avatar
2114 příspěvků moje polička 13. listopadu 2022 10:30

Pinot Noir Ještě je to krásné. Prosím Tě, odkud máš tu sovičku?

Offline Sweet Potato
Avatar
40107 příspěvků moje polička 13. listopadu 2022 10:54

Já včera konečně schovala lantany a hezké muškáty do zimoviště. Snad se dočkají jara. Pro některé z nich už to bude třetí i čtvrtá zima.

Ibišek, co tak usilovně kvetl, se zřejmě úplně vyčerpal. Jak ho šmiknout?

Offline SunEclipse
Avatar
3463 příspěvků moje polička 13. listopadu 2022 11:03

Sweet Potato ten je divně svěšený..to vypadá jako by namrzl, uhnily kořeny, nebo ho něco napadlo

Offline Janulik03
Avatar
20125 příspěvků moje polička 13. listopadu 2022 11:15

Sweet Potato ibisek len treba presadiť, skor je bud suchy, alebo preliaty, ako píše SunEclipse . Strihat nemusíš pokial nechces. 

Offline Sweet Potato
Avatar
40107 příspěvků moje polička 13. listopadu 2022 11:25

SunEclipse Namrzlý určitě není, leda bychom měli v kuchyni nějakou lokální klimatickou abnormalitu.

Zkusím kouknout na kořeny.

Offline SunEclipse
Avatar
3463 příspěvků moje polička 13. listopadu 2022 11:46

Sweet Potato a zkontroluj i listy a poupata, jetsli se tam někde neschovávají svilušky či třásněnky

Offline Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 13. listopadu 2022 11:55

černá káva děkuju. Myslím, že ptáci jsou ze Sconta, ale to už je teď jedno, protože je máme už 16 let.

Offline černá káva
Avatar
2114 příspěvků moje polička 13. listopadu 2022 11:57

Pinot Noir nojo, no. Ale děkuju.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49174 příspěvků moje polička 13. listopadu 2022 18:42

Sweet Potato můj přesně takhle po odkvětu dopadl taky, a nakonec jsem na něm našla nějaké pidi potvory. bohužel pozdě:-( takže radši zapátrej a kdyžtak něčím přestříkni

Offline Sweet Potato
Avatar
40107 příspěvků moje polička 13. listopadu 2022 19:07

viktorka_od splavu Dík. Zatím jsem nic neobjevila.

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 13. listopadu 2022 19:11

Sweet Potato Taky myslim, ze je bud suchy nebo prelity. Moje kazdorocne skoro opadaji na suche vetve, rezu az na jare a hezky obrazi. Ale par mesicu moc hezke nejsou...

Offline MP Meri
Avatar
5672 příspěvků moje polička 14. listopadu 2022 14:25

Sweet Potato já bych ho strihla, tak o třetinu. Asii. Nebude muset na zimu živit tolik materiálu. Na jaře bych dotvarovala klidně znova. Ibisky řez snasej nadmíru dobre.

Offline Sweet Potato
Avatar
40107 příspěvků moje polička 14. listopadu 2022 15:15

MP Meri Už jsem ho šmikla, dost razantně. Co s ním taky, nešťastníkem. Kořeny vypadají ok. Tak třeba se vzpamatuje.