Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline EDITH4B
Avatar
2128 příspěvků moje polička 02. května 2023 19:13

Azalka to začíná rozjíždět ❤️

Offline Janulik03
Avatar
20122 příspěvků moje polička 02. května 2023 19:17

EDITH4B ta teda je

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 02. května 2023 19:27

EDITH4B nadherna. Jsem zvedava na maminu, vloni jsme zasadily bytovou azalku do zahonu, protoze uz nikdo nemel silu ji stehovat dovnitr a ven. Zatim vypada, ze zimu prezila

Offline EDITH4B
Avatar
2128 příspěvků moje polička 02. května 2023 20:34

moora držím pěsti aby přežila!A děkuju.

Offline Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 02. května 2023 23:39

EDITH4B no tak ta je!

Offline EDITH4B
Avatar
2128 příspěvků moje polička 03. května 2023 00:02

Pinot Noir děkuju .Roste si tak nějak úplně sama,bez jakékoliv péče

Offline Archivářka
Avatar
příspěvků moje polička 03. května 2023 07:00

milacka Takhle vypadá cca v srpnu. Fotka je 3 roky stará, teď je rostlina jednou taková a nasazuje po zimě nové lístky. A jsme na severním Plzeňsku, dost studený region.

Offline shark
Avatar
73 příspěvků moje polička 03. května 2023 07:12

Archivářka Tak a teď jsem tedy zvedava,odkud přesně jste. Já jsem taky ze severního Plzeňska, takže jsme mozna sousedky

Offline Archivářka
Avatar
příspěvků moje polička 03. května 2023 07:44

shark Třemošná Pro někoho je to předměstí Plzně, ale my jsme hrdí seveřani!

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 03. května 2023 08:15

Archivářka ďakujem za foto, máme ju v rovnakej farbe,  dnes ju mám v pláne presadiť do črepníka, dúfam, že sa jej bude dariť. 

Offline EDITH4B
Avatar
2128 příspěvků moje polička 03. května 2023 13:27

Azalka dnes, plná palba

Offline shark
Avatar
73 příspěvků moje polička 03. května 2023 13:28
Reakce na Archivářka:

shark Třemošná Pro někoho je to předměstí Plzně, ale my jsme hrdí seveřani!

​Dekuji za odpověď, to jste vážně kousek. My Dolni Bela.  My už jsme teda vážně seveřani a venkovánci

Offline Sweet Potato
Avatar
40096 příspěvků moje polička 03. května 2023 15:30

EDITH4B To je nádhera!

Offline EDITH4B
Avatar
2128 příspěvků moje polička 03. května 2023 16:28

Sweet Potato no to jaro je krásný

Offline Archivářka
Avatar
příspěvků moje polička 03. května 2023 17:49

shark máme chatu na Porajtě, nákupy a kino v Nejštátu. Celý moje dětství. Ale to nepatří do kytiček.

Offline Archivářka
Avatar
příspěvků moje polička 04. května 2023 06:56

Začíná kvést klokočí teda klokoč zpeřený

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 04. května 2023 07:06

Archivářka jeee, od jakyho stari ti kvete? taky ho mam na zahrade, ale jeste je to mlaďoch, zatím nekvetl

Offline Kokoska
Avatar
34630 příspěvků moje polička 04. května 2023 07:09

Archivářka po babičce klokočí

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 04. května 2023 08:46

Dnes ráno cestou pro holter

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 04. května 2023 09:09

Vilemina to budes mit rytmus uplne ukazkovej