Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline continuity
Avatar
42638 příspěvků moje polička 27. dubna 2023 22:34

Pinot Noir máš to krásny, třeba se ten pomenkovec ještě zmátoří.

Drahé kultivary jsou drahé, protože jsou problematické. 

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 27. dubna 2023 22:49

Pinot Noir klasika. Ja mam modrou, bilou a zlutou, modra je nejvetsi a nejsilnejsi, ty druhy dve jsou taky trochu chcipacky. Schovam ti seminka

Offline Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 27. dubna 2023 23:19

continuity děkuju, svatá pravda s těmi kultivary. 

Já jsem hroznej čistič, je klidně možné, že jsem ho v záchvatu pletí vytrhala.

Offline Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 27. dubna 2023 23:19

moora ony jsou i jiné, než modré? To mi internety zatajily! 

Offline Janulik03
Avatar
20122 příspěvků moje polička 28. dubna 2023 05:35

Pinot Noir máš to nádherné. U mňa to vyzerá ze tiež baptisia zmizla . Mala som tri modré a nevyzerá že by tu boli.  Ešte počkám, ale neverím. 

A som zvedavá na nový záhon 

Offline Janulik03
Avatar
20122 příspěvků moje polička 28. dubna 2023 05:36

moora baptisia žltá a biela? Hmmm

Offline Janulik03
Avatar
20122 příspěvků moje polička 28. dubna 2023 05:56

Moje brunery teda bujneju, a ešte mi tu bujnie hlavne "kozia noha" vobec sa jej nedokážem zbaviť. Pomaly to vzdavam, jedina možnosť bude cele to prekopať, rozobrať a moc saxmi do toho zatiaľ nechce. 

Offline Janulik03
Avatar
20122 příspěvků moje polička 28. dubna 2023 05:57

Začína obdobie tavolnikov. Pomaly to rozbaluju.

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 28. dubna 2023 07:12

Janulik03 Pinot Noir vy to máte tak krásný! Letos to stojí za houby, jsem třetí den po operaci sedyho zakalu, za tři týdny jdu na druhý oko, takže v tom nejdůležitějším období jsem ze zahrady dost vyšachovana. Snad to stihnu dohnat v červnu! Ale rozhodně se dnes s dcerou zastavime v zahradnictví v Oboře! P.s.mi teprv rozkvetly tulipany.

Offline Sweet Potato
Avatar
40096 příspěvků moje polička 28. dubna 2023 07:30

Vilemina Hlavně, ať vše proběhne, jak má! Zahradu doženeš. 

Offline Janulik03
Avatar
20122 příspěvků moje polička 28. dubna 2023 07:35

Vilemina hlavne aby si si dobre tie oči vyliečila, nič nie je dôležitejšie. Záhrada vydrží,  z toho čo si pamätám to máš krásne. Tak nech rychlo hojiš.

Offline Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 28. dubna 2023 07:36

Vilemina zahrada počká, hlavně ať ty operace dobře dopadnou a pomůžou! 

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 28. dubna 2023 07:47

Díky! Ona je vidět změna už po první operaci, obraz vyladenej jak fotka na IG. Druhý oko jak rozmazana barevná fotka z osmdesátých let. Ale to plevelim ve špatným vlakne

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 28. dubna 2023 08:27

Vilemina ona ta zahrada neuteče, doženeš v létě, a i příští rok bude jaro :) a uvidíš na to, jak ostříž! zdárnou rekonvalescenci přeju

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 28. dubna 2023 08:30

Pinot Noir Janulik03 a taky třeba ještě tmavě červená není zač

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 28. dubna 2023 08:33

Janulik03 co děláš s tou trávou, jak je na fotce s poměnkovcem? mám stejnou či podobnou v květináči a po zimě to má suchý špičky. mám to sestřihnout na krátko?

Offline Janulik03
Avatar
20122 příspěvků moje polička 28. dubna 2023 08:41

moora no teda ma neser

S travou nerobim nič nestriham, len ju " vyčešem " neskor malymi hrablami. A teda potvora, musim ju poriadne odkopat uz sa nema kam sunut tak je nahromadena. 

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 28. dubna 2023 08:42

Janulik03 dík, tak já ji nechám a uvidím, jak se zmátoří

Offline MaeGandal
Avatar
1632 příspěvků moje polička 28. dubna 2023 20:22

Já už se jdu zase poradit. Kvete trochu barvínek, dva tulipány a jabloň. (Edit: tím chci říct, že přispívat moc nemohu) Ale potřebovala bych vědět, co bývalí majitelé vysadili za keře na konci zahrady. Jsou to mnohokmenné keře, 2,5 metrů vysoké, kvete bíle. Chybí nám kus u plotu a chtěla bych to stejné. Při nejhorším vezmu větev do zahradnictví, ale sousedce se netrefili s jejím plotem.

Offline Sweet Potato
Avatar
40096 příspěvků moje polička 29. dubna 2023 09:10

MaeGandal To je tavolník.