Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 24. července 2023 10:58

A kvete ... prostě všechno.

Offline černá káva
Avatar
2114 příspěvků moje polička 24. července 2023 12:37

Pinot Noir Máš to moc pěkné. Ale určitě nezalévaáš denně konví, že. 

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 24. července 2023 12:39

Pinot Noir nádhera, radosť žiť v takejto záhrade.

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 24. července 2023 12:44

Prosím, čo to mám za pôdopokryvnú rastlinu, zimozeleň to nie je, moja kvitne až do zimy.

Offline Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 24. července 2023 13:16

černá káva Děkuju. Kytky v nádobách konví denně, i dvakrát denně někdy . Záhony jak které, nově založené obden, starší méně často. Plus pořád něco přesazuju, tak kolem těch přesunutých taky pár dní lítám denně.

Offline Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 24. července 2023 13:17

milacka děkuju

Offline continuity
Avatar
42638 příspěvků moje polička 24. července 2023 13:42

Pinot Noir ty máš ty fuchsie vždy nádherné. Já už nevím, na kterou stranu je mám postavit. Ani jedny nemám na prudkém slunci, ale trochu se mi zdá, že mají tmu. 

Offline Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 24. července 2023 14:02

continuity díky! Ta poloha je u nich asi zásadní. Na ty severní schody se mi vejde 18 kusů (každou mám v květináči a ty jsou po třech v těch truhlících - ty používám jen jako obaly), takže kupuju sazenice 2x10 kusů a dvě mi proto vždycky zbydou. Ty zkouším různě umisťovat na terasu, pod stromy atd., ale nikdy nejsou ty dvě takové, jako ty na schodech. Někdy jsou doslova ubohé, nebo vůbec nekvetou. Zároveň se na těch schodech ničemu jinému tak nedaří, jako jim. Takže fuchsie tam už asi budou navždy. 

Offline continuity
Avatar
42638 příspěvků moje polička 24. července 2023 14:14

Pinot Noir jj, já mám pocit, že potřebují hodně světla, ale vůbec žádné slunce.

Offline Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 24. července 2023 14:19

continuity je to tak!

Offline černá káva
Avatar
2114 příspěvků moje polička 24. července 2023 20:57
Reakce na Pinot Noir:

černá káva Děkuju. Kytky v nádobách konví denně, i dvakrát denně někdy . Záhony jak které, nově založené obden, starší méně často. Plus pořád něco přesazuju, tak kolem těch přesunutých taky pár dní lítám denně.

​To jsi dobrá.Ja zalevam denně rajčata - cca 30 ks kerickovych a a a vysokych, ve skleniku okurky a oleandry a sbirku asi 30 aromatických pelargonii a mám toho "plný vinty".

Offline Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 24. července 2023 21:03

černá káva a jo, rajčata. Ty zalívám obden, občas s hnojivem. I ty nádobové hnojím - fuchsie, petúnie, chilli papričky, všechny ty pnoucí potvory...

Já bych klidně zalívala denně třeba všechno, ale ta rodina mě od toho pořád zdržuje!

Taky toho teda nemáš málo! Já mám rajčat 10, papriky 3, chilli 10... Všeho taková skromná množství.

Offline Janulik03
Avatar
20122 příspěvků moje polička 26. července 2023 19:44

Pinot Noir ahoj moja, mam otazku na teba. Nemáš náhodou niekde vysadenu zltusku? 

Rada by som vedela, ci je skutočne taká ako ju prezentuju.

Offline Janulik03
Avatar
20122 příspěvků moje polička 26. července 2023 19:45

A ešte chcem vedieť od moora , ci jej baptisie su ešte v kvete alebo už len listy.

Ďakujem dámy za pozornosť. 

Offline Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 26. července 2023 20:20

Janulik03 tuhle nemám, moje vypadá úplně jinak. Toto jsem taky viděla jen na obrázku a taky se mi to moc líbí.

Ta moje vypadá jako orlíček, ale místo orlíčkových květů má toto:

Offline Janulik03
Avatar
20122 příspěvků moje polička 26. července 2023 21:11

Pinot Noirďakujem , vyzerá krásne. Asi ju potrebujem. Takže aom dobre trafila že ju budeš mať

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 26. července 2023 22:12

milacka myslim, ze je to rohovec olovencovity

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 26. července 2023 23:21

crazydaisy veľmi pekne ďakujem, už som nedúfala, že mi niekto poradí a predsa

Ešte raz vďaka.

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 27. července 2023 07:46

Janulik03 baptisie uz nekvete, jen ma listy. I tak je pekna. Jednu mi polamala prutrz, jak jsou ty stonky tezky s luskama se semeny, tak tu jsem musela uz ostrihat. 

zlutuchu mam, takovou, co mas na obrazku, je moc pekna, ale trochu nedochudce, neni tak bohata. Je to takova vzdusna nezna kytka

Offline Janulik03
Avatar
20122 příspěvků moje polička 27. července 2023 09:46

moora ahha diik zlato, premýšľala som, ako asi vyzeraju po odkvete, keďže tie moje maju len listy. Ale sú, kupodivu, pekné aj tak