Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 27. července 2023 10:42

Janulik03 teda jeste maji po odkvetu takove lusky podobne jako lupina, zelene

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 27. července 2023 14:03

Kroupy

Všechno, co mělo listy, tak je nemá, rajčata mám očesaný a nejhorší je, že ty kroupy úplně zahubily mini povijnice, co jsem do nich vkladala mnohé naděje.

Matko přírodo, tak takhle ne!

Offline slniecko admin
Avatar
19500 příspěvků moje polička 27. července 2023 16:11

Mám taký asi fakt mimoriadne blbý dotaz...ale...rozšírili sa nám tu (mzslím v kvetinárstvach, nie na trávniku) farebné gypsomilky. Už som samozrejme zvyknutá na to, že mnohé kvetinárstva dofarbujú kvety všetkými možnými spôsobmi, ale teraz to vídam aj v kvetinárstvach, ktoré som považovala za, povedyme, dôveryhodnejšie.

Môžu buť gypsomilky pastelovo modré a ružové?

Offline Karja
Avatar
44421 příspěvků moje polička 27. července 2023 16:16

Pinot Noir Ježíš k tomu zalévání. Kamarad si nechal udělat od zahradníka samozavlazovani, nějak natahat ty hadice plus základní osazení, nějaké trvalky. A druhej nebo třetí den po výsadbě přijel ten zahradník a říká mu ,,jak to že si to nezalil, říkal jsem že máš ty kytky zalejt, aby to neuschnulo,,. A on ,,chtěl jsem, ale nějak blbě to stříkalo,,

Offline Sweet Potato
Avatar
40096 příspěvků moje polička 28. července 2023 09:43

černá káva Sbírku aromatických pelargonií? Ach! Nevyfotila bys je prosím?

Offline černá káva
Avatar
2114 příspěvků moje polička 28. července 2023 09:55

Sweet Potato Rada bych. Ale - přiznávám, že ze sem neumim vkladat fotky.  A mohla bys být zklamaná, nekvetou vsechny najednou.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 01. srpna 2023 09:35

slniecko Myslíš toto? Gypsa se barvila, co pamatuji, spíš bych řekla, že se v barvách hodně zlepšili, já si z minulosti pamatuji jedovatě růžovou a ostře modrou. My to bereme, páč si to lid žádá. 

 

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 01. srpna 2023 19:41

Zpráva z mečíkové výstavy.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 01. srpna 2023 19:47

Následuje monotematicka úvaha.

Neoznačeny mečík se jmenuje Šokoladnica.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 01. srpna 2023 19:53

Přidám ještě několik. Mečíky jsou fajn a Holešov taky

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 01. srpna 2023 19:54

A na závěr, protože už toho bylo dost... 

Offline continuity
Avatar
42638 příspěvků moje polička 01. srpna 2023 19:56

Mhakrása

Offline monis
Avatar
1608 příspěvků moje polička 02. srpna 2023 13:30

Mha kytky krásný, ale ta prezentace v petkách je teda mazec

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 02. srpna 2023 18:48

monis

To máš pravdu, zvlášť když je to na zámku, že? 

Ale možná to tu čte někdo z pořadatelů

Mmch, budeš v KM na srazu? 

Offline monis
Avatar
1608 příspěvků moje polička 03. srpna 2023 09:02

Mha je to škoda, ale nebudu. Zrovna tenhle víkend nemůžu

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 03. srpna 2023 13:15

monis

Snad nám v zahradách samy nezabloudí

Offline Sweet Potato
Avatar
40096 příspěvků moje polička 03. srpna 2023 13:42

Mha Propadnou králičí norou...

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 03. srpna 2023 13:54

Sweet Potato.

Já myslela spíš botanické nadšení z rozmanitých jehličnanů a květeny

A navíc v Kvetne zahradě by zvládl propadnout do Králičího kopce jen akrobat (ano, provokuju, jestli to někdo zkusí :) 

Ale kdo ví, počkám, na konci srpna se vracím, vyslechnu si místní drby o Pražanech,... možná budou i králičí nory ...kočičí škleby... 

Offline slniecko admin
Avatar
19500 příspěvků moje polička 12. srpna 2023 03:40
Reakce na Kan:

slniecko Myslíš toto? Gypsa se barvila, co pamatuji, spíš bych řekla, že se v barvách hodně zlepšili, já si z minulosti pamatuji jedovatě růžovou a ostře modrou. My to bereme, páč si to lid žádá. 

 

​Áno...aj bledomodré....ja som to doteraz nikdy farebné nevidela, tak som zneistela.

Offline barbucha blogger
Avatar
35596 příspěvků moje polička 12. srpna 2023 12:24

slniecko Myslíš toto? Gypsa se barvila, co pamatuji, spíš bych řekla, že se v barvách hodně zlepšili, já si z minulosti pamatuji jedovatě růžovou a ostře modrou. My to bereme, páč si to lid žádá. 

 

​Já si to taky občas žádám ani jsem netušila, že je to barvený.