Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 01. března 2024 22:47

Jako tvl!!!

Offline andulka01
Avatar
12781 příspěvků moje polička 01. března 2024 23:01
Offline Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 02. března 2024 07:59

moora oni jsou aktivní pořád, loni jsem dělala záhon první lednový týden a normálně tam byli slimáci a normálně pohybliví. 

Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 03. března 2024 19:46

Takže dnes výlet do Ctěnic. Příjezd 12:20, zaparkovat nebylo kde, proti nám proudí lidé s plnýma taškama, u kasy fronta... Spoustu krásných kousků, co si lidé nesli, už jsem nenašla. I tak to ale byl drahý výlet.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 03. března 2024 20:31

Sweet Potato Moc pěkný nákup.

Offline Makara
Avatar
3606 příspěvků moje polička 04. března 2024 20:56

Zítra budu sázet tulipány.

Manžel mi volal z letiště v Amsterodamu, že jestli chci malé nebo velké balení. Tak mu říkám, že žádné, že je pozdě nebo brzo. A jak jsme ještě chvíli mluvili, tak říká, že je tam napsáno cosi o "podchlazení". Tak jsem si bleskurychle objednala to velké a teď jsem zvědavá, jestli fakt za 4-5 týdnů pokvetou. 

Offline Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 04. března 2024 21:09

Sweet Potato krásně sis nakoupila

Offline Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 04. března 2024 21:10

Už.

Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 05. března 2024 20:45

Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 07. března 2024 16:14
Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 07. března 2024 16:16

A kvitne kalina bodnanska

Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 07. března 2024 16:17

A zacali sme čistiť záhradu.

Zacali sme ráznym strihom budleji, dufam, ze sme to neprehnali 

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 07. března 2024 16:23

Janulik03 

Taky jsem začala

Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 07. března 2024 16:27

Vilemina hoho, takže tiež

Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 07. března 2024 16:29

Toto obdobie je také ešte nepekné.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 07. března 2024 16:34

Janulik03 Krásně ti to kvete. Ten motýlý keř mám taky  naroubovatý až u země. :D

Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 07. března 2024 16:37

Kan dik, tento rok som aj hortenzie vzala pri zemi, tak dufam vo veľké kvety

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 07. března 2024 16:38

Janulik03 Nooo a některé náhodou hortenzie na starým dřevě? Teda podle druhu, já mám ten starej vytrvalej rod.

Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 07. března 2024 17:27

Kan striham len Anabely, a ostatné metlinate. Nestrihaju sa kalinoliste, tie kvitnu na starých vyhonoch.

Offline Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 07. března 2024 18:40

Janulik03 motýlí jsem letos taky vzala takhle nízko, byly to už pořádné kmeny. Ale loni jsem ho ořezala míň a narostl do monstrózních rozměrů, musela jsem ho krotit celou sezónu, aby nás nesežral.