Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Garfie
Avatar
28426 příspěvků moje polička 27. února 2024 12:49

A začínají kvést ranné sakury....

Offline mitford sister
Avatar
1701 příspěvků moje polička 27. února 2024 13:29

prosím poraďte rostlinu/y. mám v baráku patro, kde netopím, není úplně hotový, chodím tam jen spát a cvičit. v zimě je tam kolem 15 stupňů, mi to tak vyhovuje pro ty účely. chtěla bych tam kytky, ale která dá tu zimu?! a ne nějaký pidi kytky, ale velký, vysoký. klidně i něco i původně venkovního - stromek, keř...klidně to budu stříhat. jen aby to na zimu neopadalo. aby to stálo na zemi, takže ne za oknem, tudíž ne úplně na světle. zamiokulkas to tam úplně nedává, budu ho muset vzít do přízemka...

Offline Allysa
Avatar
893 příspěvků moje polička 27. února 2024 13:43

mitford sister citrusy

Offline Mrs.Robinson
Avatar
591 příspěvků moje polička 27. února 2024 13:50

mitford sister sukulenty, ale ty asi budou malé pro ten účel

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49178 příspěvků moje polička 27. února 2024 14:04

mitford sister kamelie

Offline Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 27. února 2024 17:30

Ve Ctěnicích čemeřicová neděle, kdyby to někoho zajímalo.

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 27. února 2024 17:33

mitford sister vsechno, co se pres leto chova venku a na zimu je potreba to strcit dovnitr :) muzu u tebe zimovat oleandry, muskaty, citrusy, kapary, pavouci lilie, tuberosy a kalokvety? :))

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 27. února 2024 17:34

Pinot Noir to jsem nechtela slyset, jak na potvoru v nedeli jedu tim smerem!

Offline Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 27. února 2024 17:38

moora já ráda pomůžu

Offline andulka01
Avatar
12781 příspěvků moje polička 27. února 2024 19:14

Pinot Noir moora Pinot Noir A pamatujete, jak jste před rokem lkaly, jak jsou tam ty čemeřice drahý? Just sayin'

Offline Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 27. února 2024 19:18

andulka01 já tam nikdy nebyla, já jen ponoukám jiné

Ale jo, drahé to tam prý bývá hodně. Proto tam ani nechodím na tyhle akce, jen pro obyč rostliny. 

Offline mitford sister
Avatar
1701 příspěvků moje polička 28. února 2024 09:48
Offline mitford sister
Avatar
1701 příspěvků moje polička 28. února 2024 09:50

moora klidně přivez :)

Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 29. února 2024 14:20

andulka01 Lkala jsem já. Ale útraty nelituju.

Plus byla jsem tam až ke konci, to už asi zbyly jen ty nejdražší.

Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 29. února 2024 14:21

moora Jeden oleandr mi uschnul

Offline andulka01
Avatar
12781 příspěvků moje polička 29. února 2024 19:47

Sweet Potato zejména ta spodní je nádherná

Offline Garfie
Avatar
28426 příspěvků moje polička 01. března 2024 07:16

Sweet Potato Krásný!

Offline Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 01. března 2024 20:27

Sweet Potato to jsou krásky

Offline Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 01. března 2024 20:30

Pořídila jsem si zahradní skříňky na květináče, aby se pořád nekácely a neválely v zahradním domku, zároveň v tom domku trochu uklidnila, mám pocit dobře vykonané práce!

Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 01. března 2024 22:13

Pinot Noir vyzerá to velmi pekne.,