Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Pinot Noir
Avatar
29755 příspěvků moje polička 04. dubna 2024 00:06

Garfie ty jsou nádherné! 

Offline Pinot Noir
Avatar
29755 příspěvků moje polička 04. dubna 2024 00:09

Už je tu zase tolik barev!

Online Garfie
Avatar
28426 příspěvků moje polička 04. dubna 2024 00:16

Pinot Noir Mrzí mě, že jsem nevyfotila všechny, tolik barev jsem v životě neviděla. Tady by ses zbláznila, kytky jsou tu strašně levné. Jen bohužel venkovní plochu mám jak dlaň. :-)

Offline Pinot Noir
Avatar
29755 příspěvků moje polička 04. dubna 2024 00:32

Garfieměla jsem jednu takovou úžasnou lupinu, žlutooranžovou, nikdy jsem takovou neviděla. Ale vydržela dva roky, ten druhý už měla míň květů a pak nějak postupně vymizela. Semínka z ní vůbec neklíčila. Na rozdíl od těch obyčejných, co se šíří samy a po pár letech je z nich úplný keř. Takže jsou to asi takové přešlechtěné krátkodobé záležitosti. Ale zas jestli jsou levné... Neodolala bych!

Online Garfie
Avatar
28426 příspěvků moje polička 04. dubna 2024 00:47

Pinot Noir Všechny kytky jsou tu levné, krásné koupíš už od dvaceti korun, tvoje zahrada by se změnila v džungli!!!

Offline Adina
Avatar
215 příspěvků moje polička 04. dubna 2024 06:11

Kochací vlákno, s jarem obzvlášť! Pinot Noir pítko měli v Bille v sekci spotřebního zboží, cena za hubičku cca 130kc

Online Garfie
Avatar
28426 příspěvků moje polička 04. dubna 2024 08:36

Vydala jsem se na lov sakur, ale je hnusné počasí a je to bída, tak aspoň jiné úlovky. 

Tato omlazená sakura (zvlášť v tom záhonku) mě dostala

Online Garfie
Avatar
28426 příspěvků moje polička 04. dubna 2024 08:37

A nejvíc mě nadchnul tenhle živý plot, nevíte někdo co to je? 

Offline 4n4
Avatar
250 příspěvků moje polička 04. dubna 2024 08:48

Garfie To je nádhera!

Offline Pinot Noir
Avatar
29755 příspěvků moje polička 04. dubna 2024 08:53

Garfie mně to připadá jako nějaký druh vilínu. Každopádně je to krása!

Offline Janulik03
Avatar
20149 příspěvků moje polička 04. dubna 2024 16:10

Garfie nádhera 

Online Sweet Potato
Avatar
40128 příspěvků moje polička 04. dubna 2024 16:14

Adina V Bille, říkáš?

Offline Janulik03
Avatar
20149 příspěvků moje polička 04. dubna 2024 16:15

Dnes je krásne na jarné práce

 

 

Online Sweet Potato
Avatar
40128 příspěvků moje polička 04. dubna 2024 16:15

Garfie Vilín čínský. Ach

Offline Janulik03
Avatar
20149 příspěvků moje polička 04. dubna 2024 16:16

 

Online Sweet Potato
Avatar
40128 příspěvků moje polička 04. dubna 2024 16:16

Online Sweet Potato
Avatar
40128 příspěvků moje polička 04. dubna 2024 16:16

Offline Pinot Noir
Avatar
29755 příspěvků moje polička 04. dubna 2024 17:10
Reakce na Sweet Potato:

Adina V Bille, říkáš?

​U nás v Bille tedy ne.

Offline Pinot Noir
Avatar
29755 příspěvků moje polička 04. dubna 2024 17:12

Janulik03 ty bílé narcisy

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 04. dubna 2024 18:12

Janulik03 Nádhera! A bilej narcis je top.