Pinot Noir Kan biele narcisy su krásne,v škoda že ich nemám viac
Kytičky aneb zelené prsty...
Magráta Sweet Potatoad pítko, brala jsem u nás v Bille jeden z posledních 3 kousků, tak držím pěsti, ať se zadaří
Adina v "mých" Billách - průhonice a Hodkovičky taky nic. A dost by se mi hodilo na obě zahrady, teď jsem vyhazovala letité rozpadlé.
Tak první tulipány kvetou i u mě ![]()

Dnešní tulipány. Ještě zdaleka nekvetou všechny. ![]()

A první kostkovaný řebčík. ![]()

A rozmarýn přečkal další zimu a kvete. Je to obr!

Pinot Noir No teda!! ![]()
Pinot Noir nadhera.
Ten rozmarín ![]()
Pinot Noir prekrasne ![]()
Pinot Noir Máš je krásné. Já jsem líná, tak jedeme bezzáhonkovou zahradu

A tyhle tam jsou snad celý můj život, prostě vykvetou a pak zase zalezou

Nádhera ![]()
Já mám dotaz. Může tohle být nocenka?
A vím, že mám popisovat semena, ale kdo z vás nikdy nevysel ten zbytek v sáčku, hoď první substratem ![]()

Zahrady překrásné.
Ale úplně nejkrásnější je teď bylinné patro listnatých lesů.

Garfie to je nadhera
Garfie Krása!
Garfie ach... ![]()
Dalo by se poznat, co nám to roste v předzahrádce? Jsou to smrže? Doufala jsem spíš, že tam poroste ten barvínek, co je zasazený vedle ![]()

brrr tyhle červené tulipány rostou i našim na zahradě, u domu po babičce. A myslím, že tam byly, už když babička s dědou ten dům v osmdesátých letech koupili. V té ulici je má před domem snad každý.
Pro mě jsou to ty nejhezčí tulipány. ![]()
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my









