Garfie ten náprstník ![]()
Kytičky aneb zelené prsty...
Výstava skalniček u Faustova domu mi přijde slabší než v jiných letech.
Ale v prodejní části se utrácí tuze dobře.
Zahradnictví Kunratice těsně před zavíračkou ![]()

Adina to byl ale uspesny lov!
Zachránila jsem v Obi omrzlinku. Zdá se být vděčná.

Sweet Potato Krásná záchrana! Já viděla večer v lidlu opravdu pěkné Hortenzie za 199,-
Kan Hmmm...
Kan říkáš v Lidlu... ![]()
andulka01 Přísahám. Od čtvrtka do neděla 12.5. Mrkni na leták.
Kan no však už to má přítel napsaný v seznamu úkolů na víkend
díky
ona jeho loňská hortenzie nepřežila ty mrazy, tak aby si ji obnovil
Prosím o radu, je to plevel nebo nějaká květina?![]()

Zu jsem venku a na slunci toho na mobilu moc nevidím, ale podle mě bršlice, plevel, asi ten nejhorší, co se může přihodit ![]()
Bršlice, prý jde jíst. Nezkusila jsem.
Pinot Noirno jo, to asi bude, kruci, já to poznám v lese, ale na zahradě podezřívám kytky![]()
my tu záhony nemáme, vlastně ani trávník, jen mi ze stavebního bordelu občas vykoukne nějaká přeživší květina, takže bych jí nerada posíkla vyžínačem.
za nejhorší aktuálně považuju bodláky, jednou zapršelo a ze dne na den mají půl metru a kořen jak mrkev![]()
díky!
Mha jo, sambo si jí trhá v lese jako salát, mě nechutná
Jaj, tak mám pro něj večeři, může jí spást
Zu Z Bršlice je moc pěkný věnec po uschnutí, ty listy se zkroutí dovnitř a jak jsou odspoda stříbřité, tak to udělá takovej pěknej efekt. Vázala jsem drátkem na začištěný slaměný korpus a docela na husto. Pokud by tedy přítel nechtěl spásat. :D
Zu brslica, kozia noha. Je s rym tuhý boj, keď trhať tak s korenmi, alebo poriadne vsetko vyryt. Ono je to fakt jeden z najhorších
Zu U nás se tomu říká kerhart, plevel děsnej![]()
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my
