Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 09. května 2024 13:13

Garfie ten náprstník

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 09. května 2024 14:23

Výstava skalniček u Faustova domu mi přijde slabší než v jiných letech.

Ale v prodejní části se utrácí tuze dobře.

Offline Adina
Avatar
215 příspěvků moje polička 09. května 2024 18:56

Zahradnictví Kunratice těsně před zavíračkou

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 09. května 2024 21:13

Adina to byl ale uspesny lov!

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 09. května 2024 21:26

Zachránila jsem v Obi omrzlinku. Zdá se být vděčná.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 09. května 2024 21:36

Sweet Potato Krásná záchrana! Já viděla večer v lidlu opravdu pěkné Hortenzie za 199,-

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 09. května 2024 22:22

Kan Hmmm...

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 10. května 2024 07:12

Kan říkáš v Lidlu...

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 10. května 2024 09:52

andulka01 Přísahám. Od čtvrtka do neděla 12.5. Mrkni na leták.

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 10. května 2024 12:40

Kan no však už to má přítel napsaný v seznamu úkolů na víkend díky
ona jeho loňská hortenzie nepřežila ty mrazy, tak aby si ji obnovil

Offline Zu
Avatar
2768 příspěvků moje polička 10. května 2024 12:53

Prosím o radu, je to plevel nebo nějaká květina?

Offline Pinot Noir
Avatar
29760 příspěvků moje polička 10. května 2024 12:56

Zu jsem venku a na slunci toho na mobilu moc nevidím, ale podle mě bršlice, plevel, asi ten nejhorší, co se může přihodit

Offline Adina
Avatar
215 příspěvků moje polička 10. května 2024 12:59

moora vyber meli velky, ale na verbeny a svickovce je jeste brzy a kokoriky vyprodany

Zu neni to Brslice kozi noha?

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 10. května 2024 13:07

Zu

Bršlice, prý jde jíst. Nezkusila jsem.

Offline Zu
Avatar
2768 příspěvků moje polička 10. května 2024 13:08

Pinot Noirno jo, to asi bude, kruci, já to poznám v lese, ale na zahradě podezřívám kytky

my tu záhony nemáme, vlastně ani trávník, jen mi ze stavebního bordelu občas vykoukne nějaká přeživší květina, takže bych jí nerada posíkla vyžínačem. 
za nejhorší aktuálně považuju bodláky, jednou zapršelo a ze dne na den mají půl metru a kořen jak mrkev

díky!

Offline Zu
Avatar
2768 příspěvků moje polička 10. května 2024 13:10

Mha jo, sambo si jí trhá v lese jako salát, mě nechutná

Jaj, tak mám pro něj večeři, může jí spást

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 10. května 2024 13:11

Zu

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 10. května 2024 13:18

Zu Z Bršlice je moc pěkný věnec po uschnutí, ty listy se zkroutí dovnitř a jak jsou odspoda stříbřité, tak to udělá takovej pěknej efekt. Vázala jsem drátkem na začištěný slaměný korpus a docela na husto. Pokud by tedy přítel nechtěl spásat. :D

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 10. května 2024 15:17

Zu brslica, kozia noha. Je s rym tuhý boj, keď trhať tak s korenmi, alebo poriadne vsetko vyryt. Ono je to fakt jeden z najhorších 

Offline Liesel
Avatar
1660 příspěvků moje polička 10. května 2024 15:20

Zu U nás se tomu říká kerhart, plevel děsnej