Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 20. června 2024 21:57

Mám žlutou růži, která po dešti, bůhví proč, zrůžoví

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 20. června 2024 22:54

brrr tak to ma zaujíma. 

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 21. června 2024 11:30

brrr ta je krásná

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 21. června 2024 11:32

Mha

Janulik03 mrtvej slimák, dobrej slimák
což mi připomíná, že musím dokoupit zásobu

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 21. června 2024 11:33

andulka01 lenze mne tie mrtvoly lezia všade kde su granule. A hromada slizu okolo. Uplne sa mi hnusi a čakám až to dobrovoľník odprace.

Offline brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 21. června 2024 11:43

Janulik03 No, já bych taky ráda věděla, jak to dělá. 

andulka01 Nějaká ze Spomyšle, letos měla pomalejší start, ale teď kvete jak o dušu.

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 21. června 2024 11:44

Janulik03 oni se tak jako rozpustí, časem... Jak tu zahradu vidím jen o víkendech, v neděli večer rozsypu, v pondělí probíhá vraždění a do pátku se vstřebaj. Což v tvém případě neplatí, vím.
Ještěže máš dobrovolníka :-)

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 21. června 2024 11:45

brrr mi obě růže ze Spomyšle zmrzly

Offline Pinot Noir
Avatar
29768 příspěvků moje polička 21. června 2024 13:36

Janulik03 musíš používat Ferramol - po tom někam zalezou a zdechnou tam beze stopy. Jiné granule už nikdy, ten sliz je k zblití potom. 

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 21. června 2024 13:42

Pinot Noir no jo, no. Ten práveže používam. Ale ked som išla preň, pani mi to ponúkla a ja blbá kupila. Uz len Feramol. 

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 21. června 2024 14:02

Ako, prosím, prezimujú vaše ruže? Máme dve popínavé už roky a vôbec sa im nedarí. Aj keď korene prikryjeme čečinou, výhonky sčernejú, uschnú a na jar ich musíme zostrihať.

Offline Pinot Noir
Avatar
29768 příspěvků moje polička 22. června 2024 00:11

U nás taky růže. Mám jen tři.

Offline Pinot Noir
Avatar
29768 příspěvků moje polička 22. června 2024 00:13

Biely kvet neporadím, mé popínavé se taky nedaří, zimu zvládá, ale každý rok ji napadne černá skvrnitost, takže má jen holé klacky a na koncích květy... Už mi dochází trpělivost, asi půjde pryč. 

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 22. června 2024 08:53

Pinot Noir Tie tvoje sú prekrásne

Online Sweet Potato
Avatar
40132 příspěvků moje polička 22. června 2024 11:10

Janulik03 Navíc ty mrtvoly zas přitahují další smiláky, protože kanibalismu se ti šmejdi neštítěj.

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 22. června 2024 11:17
Offline Adina
Avatar
215 příspěvků moje polička 22. června 2024 12:45

Po dešti, kroupy se nśm vyhnuly

Online Sweet Potato
Avatar
40132 příspěvků moje polička 22. června 2024 13:03

Adina Ty jsou!

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 22. června 2024 15:31

Adina wow

Offline Adina
Avatar
215 příspěvků moje polička 22. června 2024 17:19

Sweet Potato Janulik03 dekuju! Pod stromy jsem musela podvazovat, ale uz drzi