Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Online Zu
Avatar
2768 příspěvků moje polička 04. července 2024 10:28

Mám tu odbornice i na rajčata?

Offline notna
Avatar
9382 příspěvků moje polička 04. července 2024 10:32

Janulik03 Krása! Máš ho přes zimu venku nebo ho zazimováváš? já ho zkusila nechat venku a zmrzl. Přemýšlím, jestli udělat další pokus v květináči a dávát ho na zimu domů.

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 04. července 2024 10:48

notna mam ho vonku. Dva roky sa takmer nepohol, teraz už je asi spokojný 

Offline Pinot Noir
Avatar
29768 příspěvků moje polička 04. července 2024 10:51

notna mně venku taky zmrznul, jak v květináči, tak v zemi. Doma se mi taky nepodařilo ho přezimovat. 

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 04. července 2024 11:04

Druhe kolo visterie v kvitnuti

A hortenzie začínajú 

A clematis sa už neudrží na opore

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 04. července 2024 11:05

Ešte floxy to rozbiehajú 

A vidim to na suboj rhodgerzie, brunnery a hortenzie

Offline baltik
Avatar
4964 příspěvků moje polička 04. července 2024 11:09

notna ja ho davam pres zimu v kvetinaci domu. Nekde jsem cetla, ze se venku muze nechat, az kdyz ma kminek 5 cm, tak uvazuju, jestli uz to risknout

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 04. července 2024 11:26

Ehm...
jak se to mohlo stát, naprosto netušíme, fakt jsme koupili a zasadili rajčata a ne brambory...

Offline notna
Avatar
9382 příspěvků moje polička 04. července 2024 18:03

Janulik03 baltik Pinot Noir Dík za zkušenosti. Mám kde kytky přezimovat, tak to ještě zkusím.

Pinot Noir Nevím, jestli si to nepletu. S tím přezimováním jsi myslím někdy psala, že nemáš úplně dobré podmínky pro to. Nemohlo to být tím? Mně se daří přezimovat muškáty i oleandr, tak asi to kytkám vyhovuje. že by to třeba mohl dát i ten vavřín.

Offline Pinot Noir
Avatar
29768 příspěvků moje polička 04. července 2024 19:53

notna určitě, já ho měla normálně v obýváku

Offline EDITH4B
Avatar
2128 příspěvků moje polička 04. července 2024 20:36

Janulik03 Janulik03 notna mám vavřín skoro šest let v zemi,už je z něj strom 3m ...

Offline Sweet Potato
Avatar
40132 příspěvků moje polička 04. července 2024 21:47

Rakouské zahradnictví. Smrt v cukrárně.

Offline notna
Avatar
9382 příspěvků moje polička 04. července 2024 23:59

EDITH4B Wow! Super!

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 05. července 2024 07:24

EDITH4B tak to som zvedavá 

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 05. července 2024 08:12

Sweet Potato ty riskuješ

Offline Sweet Potato
Avatar
40132 příspěvků moje polička 05. července 2024 08:19

andulka01 Asi poběžim za autem.

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 05. července 2024 20:39

Sweet Potatoteda to je výber

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 06. července 2024 10:44

Sweet Potato panecku, tie zahradnictva, to je mor. Uz len z fotky by som brala kopu. Mala si veľké pokušenie 

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 07. července 2024 18:44

je to radost!

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 07. července 2024 18:49