Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 25. června 2024 13:36

continuity To depotní hnojivo se uvolňuje až 18 měsíců, podle druhu. Perlit bys asi poznala, že?

Online continuity
Avatar
42712 příspěvků moje polička 25. června 2024 14:06

Kan ne,bylo to hnojivo z krabice, takové zelené kuličky. Sypala jsem ho tam sama. 18 měsíců je pro moje balkónovky zbytecnych, když to nevymrzne, tak to na jaře nějak řeším znova. Hlavně se mimzda, že kytky zas tolik neprosperovaly, teď mám to co se zalévá ,2x za sezonu a zdá se mi to lepší. 

Kdysi jsem používala ty tyčinky, to se rozpustilo během roku. 

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 25. června 2024 16:25

začínajú hortenzie annabel 

Ruže už sú úplne rozvinuté 

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 25. června 2024 16:29

Este trošku vas tu potrapim

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 25. června 2024 16:36

continuity tak na balkonovky a sezónne je fakt lepšie to zaliať ,tam je treba rýchly štart 

Offline RoSa
Avatar
10095 příspěvků moje polička 25. června 2024 17:21

Janulik03 máš to krásný, Jaňulíku! co sraz, přijedeš v pondělí?

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 25. června 2024 17:24

RoSa bohužiaľ, skúšala som si prehodit termin rehabky ale nejde to a to by bolo moc natesno. 

Zabavte sa .

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 25. června 2024 18:18

Janulik03 Nádherná zahrada!

Offline Zu
Avatar
2768 příspěvků moje polička 25. června 2024 21:02

Přelitá?

Nebo jí něco žere?

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 25. června 2024 21:10

Zu Přijde mi spálená od slunce, soudím podle toho květu Já je mám na místech, kde je ráno slunce a odpoledne stín.  Jestli ji máš v květináči, mrkni na kořeny ještě.

Offline Zu
Avatar
2768 příspěvků moje polička 25. června 2024 21:24

Kan jako vyhrabat, vytáhnout a prohlídnout breberky? Radši se ptám polopaticky, nejsem zběhlá.

no, je na terase v poschodí, takže v poledne jí to trochu žahne a že to teď žahá velmi, ale hned jak slunce poskočí, je ve stínu zábradlí... 

odpolední stín jí v nejhorším najdu, ale ona mi tu rajčatovou terasu tak hezky zdobí :)

Offline RoSa
Avatar
10095 příspěvků moje polička 25. června 2024 21:28

Zu taky bych tipla, že je spálená

Online continuity
Avatar
42712 příspěvků moje polička 25. června 2024 22:37

Janulik03jaké trapeni? Nádhera je to.

Offline Pinot Noir
Avatar
29768 příspěvků moje polička 25. června 2024 23:35

Janulik03 nádhera, krásná zahrada. A závidím zahradní domek, náš je ostudný.

Annabelle mám jen jednu, ale je úžasná, moje nejoblíbenější hortenzie. 

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 26. června 2024 05:08

Pinot Noir anabelky sú krásne a obrovské kvety

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 26. června 2024 05:11

Zu tiež myslim že slnkom. Ono v zemi vydrží trošku viac, ten kvetináč sa ľahšie zohreje

Offline tv
Avatar
4193 příspěvků moje polička 26. června 2024 19:32

Pinot Noir Janulik03máte to krásné!

Offline tv
Avatar
4193 příspěvků moje polička 26. června 2024 19:58

Prairie chilli.

Offline notna
Avatar
9382 příspěvků moje polička 27. června 2024 14:20

Pinot Noir Janulik03 Krásné zahrady máte! A tu annabelle závidím. Už jsem je zkoušela 4x a vždycky uhynuly.

Pinot Noir Kristalonem hnojím jen kytky v květináčích. Na růže mám granule a na vše ostatní granulovaný kravský hnůj. A na podzim do záhonů koňský hnůj od kamarádů, kteří chovají koně. Ale i ten se dá koupit granulovaný. Akorát to teda smrdí, ale rozkládají se ty granule rychle, stačí zalít nebo aby víc napršelo.

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 29. června 2024 09:38

Neverila by som, že si môžem vonku dopestovať vlastný bobkový list. A ako vonia.