Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Rhaenys
Avatar
350 příspěvků moje polička 22. června 2024 20:33

Offline Rhaenys
Avatar
350 příspěvků moje polička 22. června 2024 20:35

Prosím, co je to za trvalku?

Online Potrefenáhusa
Avatar
38683 příspěvků moje polička 22. června 2024 20:43

Rhaenys přijde mi to trochu jako floxy

Online continuity
Avatar
42712 příspěvků moje polička 22. června 2024 20:45

Rhaenys Potrefenáhusa jj, planet net říká floxy. 

Offline Sweet Potato
Avatar
40132 příspěvků moje polička 22. června 2024 20:49

Rhaenys Taky bych řekla floxy.

Offline Rhaenys
Avatar
350 příspěvků moje polička 22. června 2024 21:19

Taky mi to tak právě přijde, ale mám 3, sázela jsem to na podzim a floxy jsem určitě nekupovala

Offline Sweet Potato
Avatar
40132 příspěvků moje polička 22. června 2024 21:28

Rhaenys Co třeba záplevák (helenium)?

Offline eM
Avatar
1740 příspěvků moje polička 23. června 2024 00:42

Rhaenys Není to mydlice?

Offline Pinot Noir
Avatar
29768 příspěvků moje polička 23. června 2024 01:44

Rhaenys taky myslím, že floxy 

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 23. června 2024 07:46

Rhaenys co astry?

Offline Rhaenys
Avatar
350 příspěvků moje polička 23. června 2024 20:57

Já chodím do zahradnictví, kde jsou ty květináče jen s číselnými kódy, asi jsem se přehmátla, nebo to bylo blbě vyrovnaný

Offline Pinot Noir
Avatar
29768 příspěvků moje polička 25. června 2024 00:03

Dnes jsem se rozhodla, že pohnojím kytky a zeleninu. Vynechala jsem všechny keře, stromy, skalničky, půdokryvné rostliny, hortenzie, celý velký kus s hvězdnicemi a chryzantémami a taky plevely typu kopretin, zvonků, mavuní, šalvějí, a stejně to bylo 50 konví! Bylo by jich ještě pár, ale došel mi Kristalon. Do toho se teda víckrát pouštět nebudu. Hnojíte kytky? Já jen zeleninu a kytky v nádobách a už teda vím, proč.

Pár fotek pro radost.

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 25. června 2024 07:58

Pinot Noir nádherné to máš. 

Ja hnojím v kvetináčoch, zeleninu. 

Von používam pomaly účinkujúce granule, ktoré sypem kk rastlinam, a ešte ako postrek na zivy plot.

Travu nehnojim, aj tak rastie prirýchlo.

Offline Pinot Noir
Avatar
29768 příspěvků moje polička 25. června 2024 08:06

Janulik03 aha, vidíš, granule, nasypat je asi rychlejší než tahat konve... Poohlídnu se po něčem. Vlastně jsem granule párkrát použila, ale byly speciálně na růže. Tak zkusím nějaké univerzální. Až teda někdy časem, ty moje kytky na hnojení zvyklé nejsou. Díky za tip!

Offline černá káva
Avatar
2114 příspěvků moje polička 25. června 2024 08:08

Pinot Noir Máš to moc pěkný. Pěkně jsi si mákla.

Online continuity
Avatar
42712 příspěvků moje polička 25. června 2024 08:22

Pinot Noir ja jsem ted koupila nějaké hnojivo,co se aplikuje jen 2x za sezonu.

Nějaké ty granule mám, ale jak bych jen řekla... Vzhledem k tomu, že jsem na jaře vysypala z květináčů starou zeminu i s granulemi, man trochu podezření, že to příliš nefunguje. 

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 25. června 2024 08:27

continuity A kuličky? Žlutý nebo bílý? Někde jsem o tom četla, že se rozpouští fakt hodně pomalu. Já používám na většinu plochy po dešti NPK a hořkou sůl k dřevinám. Jedinou konev rozmíchám na borůvky. Nejsem blázen.

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 25. června 2024 10:06

Pinot Noir tie na ruze davam aj k hortenziam, na zovy plot davam horku sol, tu nasypes ku korenom, alebo zarobis ako postrek na listy 

Na jar vsade rozhodim NPK a na kvety hnojivo na rajčiny 

Online Zuzuli
Avatar
3737 příspěvků moje polička 25. června 2024 11:14

Potesila me moje monstera. S tim novym listem se fakt vytahla. Jeste pred rokem to byl rizek s jednim malym listem

Online continuity
Avatar
42712 příspěvků moje polička 25. června 2024 11:32

Kan no jo, některé tam byly dva roky