Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 07. července 2024 19:20

andulka01 ooo nádhera, voňajú aj z fotky 

Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 08. července 2024 08:35

andulka01 Nádherné! Já v Japonsku narazila v obchodě na hrozně zajímavé růže, zvláštní barvy. Uvažovala jsem, že si jednu koupím, ale poté co přijel zahradník (když jsme nebyli doma) a ostříhal prakticky všechno, co jsem zasadila a nebylo v květináči , jsem si to rozmyslela. 

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 08. července 2024 08:44

GarfieTen zahradník je teda pech  Fialové růže všech odstínů jsou teď celkem v kurzu, nádherně voní, kdybych měla místo, určitě kupuju. Z těch starých tu mám jednu fialovorůžovou, letos kvete neskutečně, spoustou obrovských pevných květů, voní jak blázen.

Offline Sweet Potato
Avatar
40132 příspěvků moje polička 08. července 2024 11:29

Něco do vázy.

Offline Sweet Potato
Avatar
40132 příspěvků moje polička 08. července 2024 11:32

Chtěl by někdo růže z Václaváku? Pouze dnes.

Offline Sweet Potato
Avatar
40132 příspěvků moje polička 08. července 2024 16:13

Kdo máte zájem, je zde možnost si jakékoliv množství růži zdarma odebrat,a to pouze dneska do večerních hodin.Růže zde budou připraveny tj. vykopnuty, nicméně zahrnuty hlínou aby nevyschly.

 

Přístup do záboru je z pravé strany (koukáte-li od Václava dolů) cca na úrovni rst. Šalanda – brána je otevřená, stačí vejít dovnitř.

 

Zítra stavba, bohužel, již musí plochu zcela rozkopat/odstranit zbývající horní část povrchů – tj. zítra již na stavbu nebude přístup.

 

Hezký den a třeba růže udělají někomu z Vás radost.

Edit: zítra ráno ještě budou!

Offline Sweet Potato
Avatar
40132 příspěvků moje polička 08. července 2024 17:12

Snad se aspoň jedna ujme.

Online brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 08. července 2024 19:41

Začínají jiřiny

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 08. července 2024 23:19

brrr Nádhera

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 10. července 2024 11:44

33 v tieni, v dome 23, ale zatiahnuté závesy, tak prežívam v zimnej, kde prefukuje a visteria robí svoju ulohu zeleneho tieňu dokonale.

Offline Sweet Potato
Avatar
40132 příspěvků moje polička 10. července 2024 12:39

Janulik03 To je idylka.

Já se vrhla do přesazování nějakých kaktů a sukulentů. Jsou zle promořené vlnatkou. Fotky vás ušetřím.

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 10. července 2024 12:45

Sweet Potato fíha. Tak práci zdar!

Online brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 10. července 2024 17:29

Taková krásná rajčata bychom měli, kdyby to všechno nechytlo plíseň

Offline RoSa
Avatar
10095 příspěvků moje polička 10. července 2024 19:03

brrr to je plíseň? vypadá jak sešívaný

Online brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 10. července 2024 20:26

RoSa Ne, tohle stihlo uzrát dřív než se objevila plíseň. To "sešití" se mi moc líbí

Offline Sweet Potato
Avatar
40132 příspěvků moje polička 10. července 2024 21:06

brrr To je krásné!

Offline olte
Avatar
744 příspěvků moje polička 12. července 2024 12:04
Reakce na brrr:

Taková krásná rajčata bychom měli, kdyby to všechno nechytlo plíseň

​letos to bez postřiku fakt nejde

Offline DruI
Avatar
5561 příspěvků moje polička 12. července 2024 12:41

Tchyně nám každý rok dává sazeničky květníkových rajčátek, ktré vyrostou tak do výšky třiceti, čtyřiceti centimetrů, aby měli děti na balkoně co zalívat a sklízet. No a letos si při předpěstovávání spletla semínka

Offline Pinot Noir
Avatar
29768 příspěvků moje polička 12. července 2024 13:36

olte čím se stříkají rajčata?

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 12. července 2024 13:46

Kan

Hlásím nový list u monstery!

Zatím srolovanej, ale vypadá to nadějně