Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 17. července 2024 15:46

moora ty jsou! Květináče říkáš... myslíš, že by to daly i tady na kopci?

Offline baltik
Avatar
4964 příspěvků moje polička 17. července 2024 17:21

Sweet Potato nemam prave, ale budu cihat a zkusim to.

Offline baltik
Avatar
4964 příspěvků moje polička 17. července 2024 17:22

Jsem ted zjistila, ze dyne se rozhodla byt taky popinava a pouzila na to blizkou vetev merunky :)

Offline Sweet Potato
Avatar
40133 příspěvků moje polička 17. července 2024 17:36

baltik StatečnáTaky jsem jednou sklízela na vršku broskvoně. Sousedovic.

Offline eM
Avatar
1740 příspěvků moje polička 17. července 2024 23:23

baltik To je dobrej lampion :)

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 18. července 2024 01:19

andulka01 coby ne. Urcite tam trochu slunecni misto je

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 18. července 2024 10:53

Lilie jsou boží!

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 18. července 2024 11:37

Vilemina To je ale krasna zahrada! Presne tkove mam nejradsi. 

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 18. července 2024 13:45

Vilemina krásná zahrada

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 18. července 2024 13:49

Teď mi volali sousedé z chalupy, že jestli nám mají zalít rajčata, že asi chcípaj. Achjo, jsem zvědavá, co tam zítra najdu. Ale teda moc si vážím, že si všimli a zavolali

Offline Magráta
Avatar
8116 příspěvků moje polička 18. července 2024 13:58

Vilemina to je nádhera

Online Zuzuli
Avatar
3737 příspěvků moje polička 19. července 2024 17:04

Hrozne me potesily moje rajcata na balkone. Zkousela jsem je pestovat na starem balkone, ale tam byl vynos dost mizerny, dozralo jen par kousku, ani na salat to nebylo. Pri stehovani jsem nasla par let stara seminka, tak jsem je zkusila zasadit. Seminka vzesla, tak jsem je pak narychlo pichla do samozavlazovaku po ctyrech. Moc jsem od nich necekala. A ono se jim na tom balkone takhle stisnene evidentne libi

Offline bublifuk
Avatar
příspěvků moje polička 19. července 2024 20:00

Pinot Noir ty máš tu zahradu tak krásně využitou...

Offline bublifuk
Avatar
příspěvků moje polička 19. července 2024 20:01

Koupila jsem si eustomu v květináči a cestou domů ulámala všechny poupata.. fakt jako

Offline Pinot Noir
Avatar
29769 příspěvků moje polička 19. července 2024 23:30

baltik dýně na meruňce je vtipná. Co je to za druh?

Já mám poprvé Hokkaido.

Offline Pinot Noir
Avatar
29769 příspěvků moje polička 19. července 2024 23:32

Vrhnu sem zase trochu barev.

Offline Pinot Noir
Avatar
29769 příspěvků moje polička 19. července 2024 23:34

Tyhle vysoké afrikány jsou boží, měla jsem je už loni, příští rok určitě zase. Toto je jedna rostlina. 

Offline Pinot Noir
Avatar
29769 příspěvků moje polička 19. července 2024 23:34

A přistřihla jsem čumilovi peří.

Offline Pinot Noir
Avatar
29769 příspěvků moje polička 19. července 2024 23:37

bublifuk děkuju. Eustomu jsem si musela vygooglit. Krásná. Myslíš, že už nenasadí nová?

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 20. července 2024 05:36

Zuzuli juuuu, krásná balkonová úroda!

Myslim, že mám (mimo jiné) podobný druh a taky plodí jak blázen, jen ještě nedozrávaj, máme míň slunce.