Pinot Noir ach.... To je fakt nádhera.
Ty vysoký afrikány jsou super, my je dostali jako pidisazeničky, bez označení nebo popisu. Tak chvíli trpěly v truhlíku, pak jsem je rozsázela k růžím a budu je muset trochu krotit., jsou ohromný. A krásný.
Hokkaido máme dvě obrovský rostliny, spoustu květů, celkem dost plodů, ale vždycky zhruba v tomto stadiu začnou uhnívat (a to jsou na dřevěné podložce, ne na zemi). Tak nevím.


